Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Звернення на контролі
Звернення на контролі
Вісті Роменщини
Середа, 12 серпня 2009, 10:39      Ромни, Сумська область

За шість місяців до міськвиконкому надійшло 497 звернень (за аналогічний період минулого року - 717), з них 445 письмових (у 2008 році - 603), та 52 на особистому прийомі (114), 59 колективних звернень (73). Окремі з них розглядаються на апаратних нарадах для оперативного вирішення проблем мешканців міста.

 

З початку року на апаратних нарадах розглянуто 21 звернення, 1 - на нараді із керівниками силових структур, 2 - на засіданні сесії міської ради. В основному в них піднімалися питання підсипки та ремонту доріг, дахів будинків та будинків у цілому. Також заслуховуються звіти про стан виконання наданих доручень з цих питань.

 

Так, 19.05.2009 р. на апаратній нараді розглянуте колективне звернення мешканців будинку № 34 на вул. Гетьмана Мазепи щодо ремонту водопровідної та каналізаційної мережі. 21 травня у будинку заявників виконано ремонт водопроводу, запірна арматура з житлової кімнати квартири № 4 перенесена в оглядовий колодязь.

 

З початку року до виконкому надійшло 7 звернень від інвалідів війни (за аналогічний період минулого року - 12). На всі направлено відповіді за підписом міського голови або виконуючого його обов'язки.

 

За даний період надійшло  59 колективних звернень (у 2008 р. - 73), з них 41 стосується проблем у комунальній сфері.

Від пільгової категорії населення за звітний період на­дійшло 182 звернення.

 

З початку року громадяни порушили 514 питань (за аналогічний період минулого року - 764). І близько 45,14% звернень, що надійшли до виконавчого комітету міської ради, вирішено на користь заявників.

 

Особисті прийоми громадян міським головою проводяться у другу та четверту середу щомісяця. З початку року звернулося 34 мешканці міста (за аналогічний період минулого року - 91). Близько 15% питань вирішується безпосередньо під час проведення прийому. Так, були надані роз'яснення з житлових питань, благоустрою міста та ін. По "гарячій" телефонній лінії до міського голови звернулося 17 роменців. До заступників міського голови на особистий прийом звернулося 18 громадян (у минулому році - 23).

 

Проведено 6 засідань консультативного пункту для надання безоплатних консультативно-правових послуг населенню при виконкомі міської ради, на яких прийнято 19 роменців з  питань: реалізація прав мешканців гуртожитків, реалізація громадянами прав на вільно вибрану зайнятість і соціальний захист від безробіття, узаконення самовільно збудованих будівель, отримання у власність та у користування земельних ділянок, оформлення прав власності на нерухоме майно, захист прав споживачів.

 

Щомісяця на сторінках газети "Вісті Роменщини" у тематичних рубриках надаються роз'яснення з найбільш гострих суспільно значущих проблем та відповіді на запитання громадян.

 

Ірина ДЖОС,

начальник відділу

організаційного забезпечення, обліку і контролю

міськвиконкому.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop18
konotop18

Вхід на Ромни. інфоОголошення