Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Державна соціальна допомога
Державна соціальна допомога
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 серпня 2009, 09:32      Ромни, Сумська область

Відповідно до чинного законодавства України у сфері соці­ального захисту населення окремим категоріям громадян призначаються соціальні допомоги з урахуванням сукупного доходу сім'ї та її майнового стану: житлові субсидії, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям, допомога по догляду за дитиною до досяг­нен­ня нею трирічного віку, до­помога на дітей одиноким матерям.

 

Державні соціальні допомоги призначаються відповідно до задекларованих доходів та на підставі методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги. Со­ціальними інспекторами проводиться перевірка достовірності та правильності задекларованих доходів сімей, що звертаються за призначенням соці­альних допомог, та права на їх призначення, використовуючи інформацію органів державної податкової адміністрації та всіх офіційних джерел. У разі встановлення факту подання громадянами неповної або неправдивої інформації про доходи та майновий стан проводиться перерахунок призначеної допомоги та визначається сума, надміру виплачена отримувачу допомоги, яку він повинен повернути. У таких випадках до громадян застосовуються санкції щодо припинення допомоги від 1 місяця (призначення субсидій) до 6 місяців (призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'­ям).

 

Суми державної соціальної допомоги, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку громадян (у результаті подання документів із свідомо неправдивими відомостями, неподання відомостей про зміни у складі сім'ї, приховування обставин, які впливають на призначення і виплату державної допомоги тощо), стягуються згідно із законом.

 

Якщо особа, яка повинна повернути суму надміру отриманої соціальної допомоги, не повертає її в установлений термін, управління праці та соціального захисту населення звертається з позовною заявою до суду про стягнення боргу в примусовому порядку.

 

Тетяна ОКОПНА,

головний державний соціальний інспектор УПСЗН міськвиконкому.

Анжела КУРІНА,

головний державний соціальний інспектор УПСЗН райдержадміністрації.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим