Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Мужні й відважні
Мужні й відважні
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 серпня 2009, 09:36      Ромни, Сумська область

Десятий рік, починаючи з 2 серпня 1999 року, в Україні відзначається День аеромобільних військ. Серед тих, хто в різні часи з гордіс­тю носив смугастий тільник і берет кольору безхмарного неба - насмерть стояв на шляху ворожої навали у Велику Вітчизняну, захищав інтереси держави в Афгані та інших гарячих точках світу, боронив рідну землю від чорнобильського лиха, виконував миротворчі місії, стояв на сторожі незалежності держави в мирний час -  чимало й наших земляків. Десантники різних поколінь, їх рідні, друзі, мешканці міста зібралися минулої неділі на центральній площі, де відбулася офіційна частина свята мужніх і відважних.

 

- У наш непростий час, коли в різних куточках світу гинуть мирні люди від рук терористів, оперативно реагувати на загрозу миру й спокою в державі можуть саме аеромобільні війська, - підкреслив міський голова Павло Помаран. - Саме десантники найчастіше залучаються до різноманітних миротворчих акцій. А ваше самовіддане служіння Батьківщині завжди було, є і залишиться прикладом, на якому виховуватимуться підростаючі покоління.

 

- Щиро радію, що вдалося започаткувати ще одну добру традицію в Ромнах - відзначати на загальноміському рівні День аеромобільних військ, - зазначив начальник Спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту населення МНС України Сергій Біляєв. - Як десантник, можу впевнено стверджувати: хто хоч раз здійснив стрибок із парашутом, запам'ятає це на все життя.

 

- Сьогодні ми згадуємо бойових побратимів, моменти, коли звучало: "Десант, вперед!" і ми йшли і виконували поставлене завдання, незважаючи ні на що, - наголосив голова міськрайонної організації воїнів-афганців Віталій Коломієць. - Світла пам'ять тим, хто не повернувся до рідного дому. А живим - міцного здоров'я, наснаги й оптимізму.

Органічно доповнили святкування Дня десантника пісні у виконанні Олександра Надточія та Ігоря Василенка, виступ духового оркестру рятувальників, показовий двобій боксерів - вихованців спортклубу "Юність" коледжу СНАУ.

 

Увага ж юних роменців була зосереджена не так на центральній сцені, як на бронетранспортері, що завмер поблизу. І, можливо, декому з тих, хто "пірнав" усередину бойової машини, визирав з люків, умощувався на місце водія чи в кулеметній башті, доведеться робити все це вже в однострої десантника, підхопивши естафету поколінь "крилатої піхоти".

 

Павло КЛЮЧНИК.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Пам'ятники Кавалеридзе
Пам'ятники Кавалеридзе

Вхід на Ромни. інфоОголошення