Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Мужні й відважні
Мужні й відважні
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 серпня 2009, 09:36      Ромни, Сумська область

Десятий рік, починаючи з 2 серпня 1999 року, в Україні відзначається День аеромобільних військ. Серед тих, хто в різні часи з гордіс­тю носив смугастий тільник і берет кольору безхмарного неба - насмерть стояв на шляху ворожої навали у Велику Вітчизняну, захищав інтереси держави в Афгані та інших гарячих точках світу, боронив рідну землю від чорнобильського лиха, виконував миротворчі місії, стояв на сторожі незалежності держави в мирний час -  чимало й наших земляків. Десантники різних поколінь, їх рідні, друзі, мешканці міста зібралися минулої неділі на центральній площі, де відбулася офіційна частина свята мужніх і відважних.

 

- У наш непростий час, коли в різних куточках світу гинуть мирні люди від рук терористів, оперативно реагувати на загрозу миру й спокою в державі можуть саме аеромобільні війська, - підкреслив міський голова Павло Помаран. - Саме десантники найчастіше залучаються до різноманітних миротворчих акцій. А ваше самовіддане служіння Батьківщині завжди було, є і залишиться прикладом, на якому виховуватимуться підростаючі покоління.

 

- Щиро радію, що вдалося започаткувати ще одну добру традицію в Ромнах - відзначати на загальноміському рівні День аеромобільних військ, - зазначив начальник Спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту населення МНС України Сергій Біляєв. - Як десантник, можу впевнено стверджувати: хто хоч раз здійснив стрибок із парашутом, запам'ятає це на все життя.

 

- Сьогодні ми згадуємо бойових побратимів, моменти, коли звучало: "Десант, вперед!" і ми йшли і виконували поставлене завдання, незважаючи ні на що, - наголосив голова міськрайонної організації воїнів-афганців Віталій Коломієць. - Світла пам'ять тим, хто не повернувся до рідного дому. А живим - міцного здоров'я, наснаги й оптимізму.

Органічно доповнили святкування Дня десантника пісні у виконанні Олександра Надточія та Ігоря Василенка, виступ духового оркестру рятувальників, показовий двобій боксерів - вихованців спортклубу "Юність" коледжу СНАУ.

 

Увага ж юних роменців була зосереджена не так на центральній сцені, як на бронетранспортері, що завмер поблизу. І, можливо, декому з тих, хто "пірнав" усередину бойової машини, визирав з люків, умощувався на місце водія чи в кулеметній башті, доведеться робити все це вже в однострої десантника, підхопивши естафету поколінь "крилатої піхоти".

 

Павло КЛЮЧНИК.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

19
19