Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Раритетний статус цегли
Раритетний статус цегли
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 серпня 2009, 09:39      Ромни, Сумська область

Поняття "роменська архітектура" існує неспроста. Наше місто - володар унікальних старих цегляних споруд. Раритетний статус цеглярства, на якому тримається будівельна галузь Сумщини, донині зберігає ЗАТ "Слобожанська будівельна кераміка".

 

Будівельне затишшя минуло, й завод знову працює на повну потужність. Розповідає директор підпри­ємства В.І. МАРЮХА:

 

- На початку року замовлення на виготовлення цегли майже не надходили. Проте вже у травні запустили першу виробничу лінію, бо їх кількість значно зросла. У червні розпочали роботу на другій виробничій лінії. Варто відзначити, що за цей час підприємство освоїло випуск цегли нових відтінків червоного і жовтого кольорів. За місяць відвантажуємо близько 5 млн. шт. цегли.

 

- З'явилися нові замовники?

 

- Не зовсім так. Продукція, як і раніше, користується попитом в Україні, зокрема на Київщині, Одещині, Дніпропетровщині, і експортується за кордон - у Росію, Казахстан, Білорусь. Обговорюється можливість поставок у Молдову та африканські країни.

 

- Як вплинула економічна криза на склад колективу?

 

- Навіть у нестабільний період роботи вистачало. Тому скоротили лише частину обслуговуючого персоналу, здебільшого пенсіонерів. Після від­новлення виробничих потужностей на робочі місця повернулися навіть ті, хто потрапив на облік у центр зайнятості населення.

 

Користуючись нагодою, хотілося б подякувати всьому колективу за злагоджену і згуртовану працю, підтримку та взаєморозуміння. Саме завдяки професіоналізму трудівників, їхнім здібностям та зусиллям підприємство функціонує ритмічно і стабільно.

 

Зараз на заводі працює 343 чоловіки. Середня заробітна плата складає 1650 грн. Хоча, враховуючи економічну нестабільність у державі, договір про соціально-економічне співробітництво між "СБК" і райдержадміністрацією не укладено, філія все ж знаходить можливість для надання матеріальної допомоги, зокрема, Глинській школі-інтернату, міській футбольній команді "Ромни-СБК", Басівській, Плавинищенській, Пустовійтівсь­кій сільським радам та ін.

 

Напередодні професійного свята за визначні досягнення відзначили кращих працівників. До "Книги пошани" занесені І.С. Джур, П.Г. Динник. На Дошці пошани - О.І. Козаченко, О.М. Заворотько, О.Г. Шишка, Ю.В. Ткаченко, Н.М. Агеєва, В.М. Масулевич, М.Б. Горошко, Р.В. Пархоменко, Ю.І. Руденко, Є.Л. Гирко, О.Г. Чумаченко, С.М. Івницький, О.В. Песоцький, О.А. Божко, Л.Г. Руднєва.

 

Вітаю колег-працівників заводу та всіх будівельників Роменщини з професійним святом. Ваша праця - запорука стабільності в країні. Нехай вам таланить у житті, бажаю успіхів у роботі й щастя у ваших родинах.

 

Інтерв'ю взяв

Денис МЯГКОВИЧ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop56
konotop56

Вхід на Ромни. інфоОголошення