Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Криміногенна ситуація
Криміногенна ситуація
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 серпня 2009, 12:48      Ромни, Сумська область

За повідомленням головного управління статистики та даними УМВС України в Сумській області, у січні-червні в Ромнах зареєстровано 192 злочини, що на 5,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року. 38% - тяжкі та особливо тяжкі, їх скоєно на 23,7% більше, ніж у січні-червні минулого року.

На 85,7% зменшилася кількість злочинів, скоєних  групою осіб, на 42,3% - у стані алкогольного сп'яніння, на 16,7% - скоєних особами, які раніше вчиняли злочини. У чотири рази збільшилась кількість злочинів, скоєних дітьми віком до 18 років, на 23,8% - у громадських місцях, в 2,6 раза - у сфері обігу наркотичних засобів.

 

У районі зареєстровано 107 злочинів, що на 10,1% менше, ніж за аналогічний період минулого року. 37,4% - тяжкі та особливо тяжкі. Їх кількість зменшилася на 21,6%.

 

Зменшилася кількість злочинів, скоєних групою осіб, - на 83,3%, особами, які раніше вчиняли злочини, - на 72,7%, у громадських місцях - на 63,6%, дітьми віком до 18 років - на 33,3%, у сфері обігу наркотичних засобів - на 16%. На 7,7% збільшилась кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп'яніння.

 

Олена КОВАЛЬ,

начальник управління статистики

у Роменському районі.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop43
konotop43

Вхід на Ромни. інфоОголошення