Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Допомагають сумські фахівці
Допомагають сумські фахівці
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 серпня 2009, 12:57      Ромни, Сумська область

Висока поширеність та ін­тенсивність враження основними стоматологічними захворюваннями ставлять перед проблемою збереження та зміцнення здоров'я зубів. Це не тільки медична, але й актуальна соці­альна проблема України, що знаходиться на шляху визначення довгострокової стратегії щодо вирішення питання охорони громадського здоров'я.

 

Важливе місце в збереженні стоматологічного здоров'я має профілактична робота в лікар­ській практиці. Актуальність проблеми в нашій країні підтверджується негативними змінами. Питома вага стоматологічних захворювань у структурі загальної захворюваності населення досягає 20-25%  і перебуває на третьому місці. За показником частоти звернень до стоматолога (до 600 на 1000 населення) і чисельністю фахів­ців стоматологія знаходиться сьогодні на другому місці, поступаючись лише терапії.

 

Фахівці Сумської обласної стоматологічної поліклініки надали планово-консультативну стоматологічну допомогу населенню Роменського району на базі місцевої стоматоло­гічної поліклініки та Хмелів­ської  сільської лікарської амбулаторії. Проконсультовано 26 пацієнтів із складною патологією, проведено 5 маніпуляцій.

 

Сумська обласна стоматологічна поліклініка надає кваліфіковану лікувальну, хірургічну та ортопедичну, планово-консультативну стоматологічну допомогу населенню шляхом проведення в районах днів фахівців облстоматполі­клініки. Надаємо всі види стоматологіч­ної допомоги сільсь­кому населенню шляхом ви­їздів спеціалізованих бригад на неукомплектовані лікарями-стоматологами сільські лікар­ські діль­ниці, а також органі­заційно-медичну допомогу стоматологічним закладам області.

 

Протягом 2005-2008 років 28 досвідчених фахівців Сумської обласної стоматологічної полі­клініки виїжджали у Роменський  район для надання висококваліфікованої консультативної стоматологічної допомоги, під час яких оглянули 136 пацієнтів із складною стоматологічною патологією, зроблено 25 маніпуляцій.

 

Валерій ЄРМАК,

головний лікар  обласної стоматологічної  поліклініки.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

11
11