Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Флотське побратимство
Флотське побратимство
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 серпня 2009, 13:03      Ромни, Сумська область

Традиції військового побратимства живуть в Україні з давніх часів. Дружба на все життя колись пов'язувала під брязкіт шабель, виникала в сирих окопах під градом свинцю. На щастя, тепер її найчастіше скріплює почесний військовий обов'язок - служба в армії. Чим довша строкова служба, тим міцніше вона пов'язує товариськими узами.

 

А найдовше, як відомо, служать у військово-морському флоті. Остання неділя липня - свято всіх колишніх матросів, які служили за радянських часів. Цю традицію не змінити. Але 26 липня зібралося не дуже багато роменців, яких замолоду гартувала вода, кого 3, а кого й 5 років поспіль. Тому морфлотівці заздалегідь попросили через газету "Вісті Роменщини" запросити своїх побратимів зібратися наступного року, за звичаєм, поблизу будинку на вул. Рози Люксембург, 5 о 10-й годині.

 

Денис МЯГКОВИЧ.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop46
konotop46

Вхід на Ромни. інфоОголошення