Ромны. Romny. Ромни. інфо

Стоп, наркотик!
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 серпня 2009, 13:13      Ромни, Сумська область

Питанню профілактики вживання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів присвятили районний семінар-нараду, що пройшов у залі засідань райдержадмі­­ністрації. У ньому взяли участь представники місцевої влади, обласного управління освіти і науки, співробітники обласного управління і міського відділу міліції, лікарі обласного наркодиспансеру і Першої обласної спеціалізованої лікарні, а також керівники навчальних закладів, громадських організацій, шкільні психологи, голови батьківських комітетів, керівники громадських наркопостів, лідери учнівського самоврядування.

 

Учасники зустрічі також обговорили проблему за "круглим столом" на тему "Шкідливі звички та їх профілактика". Загалом ситуацію, зокрема щодо підліткової наркоманії, приклади якої були виявлені в Анастасівській сільській раді, визнали стабільною.

 

Микола СОТ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення