Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Картопляний злодій
Картопляний злодій
Вісті Роменщини
Середа, 19 серпня 2009, 15:28      Ромни, Сумська область

9 серпня о першій годині ночі на вул. Гетьмана Мазепи в Ромнах патрульній групі дільничних інспекторів міліції Артура Зернюка й Геннадія Коваленка довелося зустрітися з типовим, навіть анекдотичним злодієм. З густих сутінків назустріч міліціонерам, чемно уступаючи дорогу, сунула темна постать з чималеньким клунком за плечима. Патруль відрекомендувався, й природно виник приблизно такий діалог:

 

- Що несемо?

- Яблука.

 

- Де нарвали? - поцікавилися міліціонери, заглядаючи в мішок, і здивовано підняли очі на пізнього перехожого. "Яблука" виявилися незвичайного коричнево-земляного кольору. Навіть куштувати їх не довелося для того, щоб визначити, що це звичайна картопля. Після ніякової паузи діалог продовжився:

 

- Звідки картопля?

 

- Заробив!

 

- Де ж так можна підробити?

 

Опівнічний жартівник спробував показати місце "заробітків", але потемки так і не зміг знайти город, звідки щойно викопав картоплю. І сміх і гріх, але у крадія не виявилося навіть лопати: "Не знайшов", - винувато "ви­правдовувався" він. Дужому хлопцю (під тридцять) достатньо було добре смикнути за картопляне бадилля, щоб вирвати кущ із землі, або пригорщею відгребти землю з-під нього. Таким чином він обробив чималеньку площу, адже насмикав більше 30 кг бульби. Міг би вторгувати за неї до 80 грн.

 

Але ж над врожаєм трудився пенсіонер, для якого це важко. Крім того, кримінальний "грошовий поріг" таки знизили до 60 грн. 50 коп. Отже, хлопець скоїв кримінальний злочин. Краще б допоміг людині зібрати врожай - мав би винагороду. А тепер, імовірно, матиме ще одну проблему - судимість, з якою нелегко влаштуватися на роботу. Злодій виявився безробітним, жив на пенсію матері співмешканки…

 

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника Роменського міськвідділу ГУМВС України в Сумській області із зв'язків із громадськістю та ЗМІ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Парк
Парк

Вхід на Ромни. інфоОголошення