Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Переїзди недбалості не прощають
Переїзди недбалості не прощають
Вісті Роменщини
Середа, 19 серпня 2009, 15:37      Ромни, Сумська область

Народний вислів "поперед батька в пекло...." дуже точно характеризує легковаж­ність водіїв транспортних засобів, яка є причиною загибелі людей на залізничних переїздах.

 

Численні аварійні події свідчать про елементарну відсутність у водіїв почуття дисципліни. Авто, яке прошмигує через переїзд безпосередньо перед поїздом, - уже майже норма  водіння в наш час.

 

Залізничний переїзд, особливо той, що не регулюється, є зоною підвищеної небезпеки.

 

З початку цього року на переїздах Південної залізниці допущено 11 дорожньо-транспортних пригод з вини водіїв транспортних засобів, з них 4 - на переїздах із черговим. У результаті ДТП загинуло 9 осіб, 5 травмовано.

 

Приклади ДТП, що сталися на переїздах, які обслуговує Роменська дистанція колії в 2008 році та цьогорічні:

- 31 липня 2008 року об 11 год. на переїзді 146 км, що не охороняється, перегону Бодаква - Сенча вантажним поїздом № 1473 збито легковий автомобіль "Сітроен". У результаті зіткнення пасажирка загинула, водія травмовано;

- 6 серпня 2009 року о 17 год. 24 хв. на переїзді 98 км, що не охороняється, перегону Біловоди-Андріяшівка, с. Перекопівка, поїздом № 5001 збито легковий автомобіль "Міцубісі-Галан", тяжко травмований водій.

 

За аналогічний період внаслідок ДТП на переїздах Південної залізниці загинула 1 особа , 3 травмовано.

 

Звичайно ж, цих сумних цифр могло б не бути не лише цього та минулого років, а завжди, але за однієї умови: серйозного ставлення водіїв до правил безпеки.

 

Згідно з правилами дорожнього руху водії тран­спорт­них засобів, під'їжджаючи до залізничного переїзду, а також починаючи рух після зупинки перед ним, зобов'язані керуватися вказівками та сигналами чергового на переїзді, положенням шлагбаума, світловою та звуковою сигналізацією, дорожніми знаками та дорожньою розміткою, і найголовніше - переконатися, що не наближається поїзд.

 

Отже, нехтування Правилами дорожнього руху, а саме: ігнорування дорожніх знаків та попереджувальних   сигналів світлофорів на переїздах може призвести до втра­ти здоров'я і навіть життя.

 

Олександр Пірюткін,

начальник дистанції.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop51
konotop51

Вхід на Ромни. інфоОголошення