Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Є резерви у Ромні
Є резерви у Ромні
Вісті Роменщини
Середа, 19 серпня 2009, 15:51      Ромни, Сумська область

Минулого вівторка у Ромнах   відбулося виїзне засідання колегії облдержадміні­страції з участю голів рай­держ­­адмі­ністрацій, міських голів та го­лів районних рад, їх заступників та працівників головних управлінь і служб облдержадміністрації. Від­крив і вів зі­брання голова облдержадміністрації Микола Лаврик. На порядку денному одне питання - про дотримання чинного законодавства виконавчим комітетом Роменської міської ради. Перед реалізацією порядку денного губернатор оприлюднив вдячність роменцям за наведений санітарний порядок та виконаний благоустрій, що мимоволі впадає у вічі.

 

З інформацією виступив заступник голови облдержадміністрації Олександр Цупро. Він же голова комісії, члени якої тривалий час працювали в місті, вивчаючи стан справ як в апараті виконкому, так і в службах, управліннях міськвиконкому. Судячи з доповіді, перевіряючі попрацювали плідно. Більш ніж півгодини доповідав Олександр Миколайович про виявлені недоліки та огріхи, допущені в процесі діяльності міської влади. Слухаючи його, складалося враження, що виконком та всі галузі працювали на мінусові показники. Коли доповідач повідомив, що він сказав усе, з вуст члена колегії ОДА Анатолія Єпіфанова зірвалася фраза: "А де ж позитив?"

 

- Позитив буде в міського голови, - відразу відповів йому губернатор. І додав:

 

- Де ви бачили, щоб висококваліфікована комісія робила перевірку і шукала позитивні результати? Наше головне завдання - виявити всі недоліки і не заради "красного слівця", а з тією метою, щоб спільними зусиллями їх усунути, ліквідувати і працювати в подальшому на розвиток міста. Ромни повинні бути кращим населеним пунктом не лише в регіоні, а й в Україні.

 

До слова запрошується міський голова Павло Помаран:

 

- Вислухавши доповідь голови комісії, складається таке враження, що хоч тікай з міста, як кажуть, світ за очі. У мене ось на 13 сторінках ви­кладено до дрібниць все, що здобуто, досягнуто, побудовано, придбано, які маємо ґрунтовні й конкретні плани на майбутнє, але обмежуся лише кількома фразами. Ми законослухняні, живемо і працюємо в правовому полі. Це - наше святе правило. А стосовно недоліків, то їх не має той, хто нічого не робить. Я розумію, що присутність комі­сії і виїзна колегія багато в чо­му нам допоможуть і послужать на користь справі.

 

Свої думки, пропозиції, зауваження стосовно покращення життєвого рівня в древньому Ромні висловили виступаючі.

 

- Я торкнуся бюджетної теми, бо вона моя улюблена, - зазначила Валентина Цвинтарна, начальник головного фінансового управління ОДА. І зробила аналіз ряду показників, порівнюючи їх з іншими містами обласного підпорядкування. Виявляється, що Ромни не пасуть задніх.

 

- У місті є безліч не використаних, не приведених у дію резервів, - наголосила Валентина Олександрівна. - Їх треба лише побачити. А це станеться тоді, коли всі на своїх робочих місцях працюватимуть творчо, фахово, відповідально і головне - систематично. Не треба чекати, коли знову нагряне комісія чи виїзна колегія. Я люблю Ромни. Тут живуть працьовиті і добрі люди. Ось лише міській владі треба тісніше співпрацювати з громадою.

 

Підбиваючи підсумки обговорюваного питання, М.І. Лаврик наголосив, що треба закачувати рукава і братися серйозно за вирішення назрілих проб­лем. Саме собою нічого не прийде. Є резерви у Ромні, - наголошували виступаючі. Отож треба ефективно, розпорядливо, продумано і фахово приводити їх у дію, працювати на високий кінцевий результат.

 

- Одна з проблем у місті - дороги. За рахунок бюджетних коштів її ніколи не вирішити. Міський голова має щодня стукати у двері різних міністерств та відомств і просити взяти певний відрізок на державне утримання. У цьому плані досвід має Конотоп, де виконано капітальний ремонт шляхового покриття на суму понад 6 мільйонів гривень. Я особисто завжди готовий піти назустріч, допомогти, але не потерплю бездіяльності, пасивності тощо. Одним словом, більше діла - менше слів, - прокоментував проблему голова ОДА.

 

Вносячи поправки до проекту розпорядження, Микола Іванович запропонував ви­знати роботу виконкому недостатньою, хоча в першій редакції було - незадовільною. Стосовно пропозиції звіль­нення із займаної посади заступника міського голови Юрія Литвиненка, то губернатор обмежився попередженням, а також рекомендував йому змінити стиль роботи:

 

- Одягайте фуфайку і ближче до виробництва.

 

А ось керівникам ПОСС "Роменський ринок" та КП "Торговий ряд" зауваження суворіші.

 

По закінченню засідання колегії безпосередньо на бульварі Шевченка відбулася прес-конференція для журналістів. На їх запитання відповіли Микола Лаврик та  Павло Помаран. Гості міста побували на святі меду у сквері на бульварі Шевченка та продегустували запропоновану продукцію.

 

Федір ОСИКА.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop57
konotop57

Вхід на Ромни. інфоОголошення