Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Перша лінійка для дошкільнят
Перша лінійка для дошкільнят
Вісті Роменщини
Понеділок, 07 вересня 2009, 07:13      Ромни, Сумська область

Вихованець не кожного дитсадка може похвалитися, що стояв на першовересневій лінійці поряд з одинадцяти­класниками. Донедавна про це не мріяли й дошкільнята в Гришиному. Та цього року Перше вересня вони зустріли вже разом зі школярами.

Гришинську школу реорганізували у навчально-виховний комплекс, об'єднавши з до­шкільним навчальним закладом, а також Салогубівською ЗОШ. З цієї нагоди на свято першого дзвоника завітали голова райдержадміністрації П.М. Кривогуз, головний спе­ці­аліст відділу освіти РДА О.П. Шаповалова. Вони прибули з подарунками - подякою колишньому керівнику школи Л.Г. Мудранинець, холодильником для закладу й буквариками для підготовчої групи дошкільнят (цього року першого класу немає, проте вже наступного за парту сяде сім первачків). Олена Шаповалова також зачитала вітання Президента України Віктора Ющенка з нагоди Дня знань.

Гришинська - єдина школа сільради, а тому незабаром її уч­нів, яких уже більше ста, під­во­зитиме новий великий автобус. Поки що працюватимуть осві­тян­ська та приватна "ГАЗельки". Крім того, створення навчально-виховного комплексу розширило можливості освітньо-виховної установи. Дитячий садок раніше був "літнім". Опалення і водопровід у ньому відремонтували після створення НВК, що перетворило заклад у всесезонний. Цьому посприяли районна влада, а також директор ТОВ "Ромнигазбуд" І.Г. Батій. Ці заходи також дали можливість перевести початкові класи в приміщення дитсадка. Раніше уроки доводилося проводити навіть у шкільному коридорі або їдальні. Сільський голова (вона ж - голова батьківського комітету) В.А. Довганич, директор школи В.І. Сердюк подякували за допомогу в реорганізації владі, а також благодійникам - ДП "Інтер-Агро" і ТОВ "Ромнигазбуд".

Перший дзвоник покликав школярів за парти, дошкільнят - до захоплюючої подорожі, що з часом приведе в країну знань, яка відтепер стала ближчою.

Денис МЯГКОВИЧ

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

вул. Толстого
вул. Толстого

Вхід на Ромни. інфоОголошення