Ромны. Romny. Ромни. інфо

Зі святом!
Вісті Роменщини
Понеділок, 07 вересня 2009, 07:16      Ромни, Сумська область

Приватне підприємництво давно вже стало вагомою складовою економіки не лише Роменського краю, а й України загалом. Податки, що надходять від підприємців до бюджетів різних рівнів, дають змогу фінансувати галузі освіти, медицини, забезпечувати ті соціальні верстви населення, які цього потребують, сприяють розвитку міста і сіл району.

Це порівняно нова сфера діяльності в нашій державі. Проте за роки незалежності в Україні з'явилося багато успішних бізнесменів. Підприємницька діяльність дає змогу і жителям Роменщини годувати сім'ї, вносити посильний вклад у розвиток регіону. Людина, котра взялася за власну справу, найвідданіше дбає про її успіх. І результатом такого ставлення є не лише прибутки. Завдяки щедрій благодійності численних приватних підприємств наша земля стала окрасою Сумщини.

Нині неможливо уявити економіку міста і сіл району без такої важливої складової, як приватний бізнес. Тож нехай його успіхи сприяють розквіту нашого краю і України.

Шановні підприємці! Щиро вітаємо із професійним святом! Зичимо міцного здоров'я, злагоди в родинах, успіхів у бізнесі.

Петро КРИВОГУЗ,

голова райдержадміністрації.

Павло ПОМАРАН,

міський голова.

Олексій БІЛОВОЛ,

голова районної ради.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

38
38

Вхід на Ромни. інфоОголошення