Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Городину крав... сторож
Городину крав... сторож
Вісті Роменщини
Понеділок, 07 вересня 2009, 07:27      Ромни, Сумська область

Григорій Зубченко став помічати, що нібито щоночі з грядки зникає дозріваюча городина: помідори, перець. А вони в нього - хоч на виставку вези. Пішов зі скаргою до голови місцевого товариства садівників-городників Анатолія Сіренка. Той порадив потерпілому самому зловити крадія, почергувати в нічну пору.

З настанням сутінок Григорій Тимофійович, відправивши дружину до міста, зайняв спостережний пункт біля віконця. Не довго чекав. На його ділянці "пришвартувався" якийсь чолов'яга. Порозставляв у різних місцях здоровенні сумки й заходився потрошити помідори. Господар тихцем ви­йшов із засідки, вхопив добрячого костура, що попався під руку, і зі злістю кілька разів огрів зайду по спині. Від ударів та переляку злодій упав. Дачник, маючи добру вагу, зібрався на крадія і "пришпилив" його до землі, чекаючи підмогу. Нарешті нагодилися й сусіди. Крадій городини просив, щоб його відпустили, давав слово, що заплатить за завдані збитки. А "збирав урожай" він, виявляється, у багатьох.

- Я вам і велосипед віддам, - клянчив дармоїд.

"Конвой" з потерпілих сусі­дів доставив злодюгу до кінцевої зупинки, що на Полтав­ській, і здав працівникам мі­ліції, які оперативно прибули на виклик.

Та що здивувало дачників? Коли розпочали колективно встановлювати особу злодія, присутні сплеснули в долоні… крадієм виявився сторож цього ж товариства городників, який мав сам ганяти любителів поживитися за чужий рахунок.

- А ми ще й гроші платимо за охорону, - бідкалася одна з жіночок.

Виявляється, й таке буває.

Олександр СТАРШИНА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

18
18

Вхід на Ромни. інфоОголошення