Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Шановні колеги!
Шановні колеги!
Вісті Роменщини
Четвер, 17 вересня 2009, 09:55      Ромни, Сумська область

Щиросердно вітаємо всі пожежно-рятувальні підрозділи Роменської оперативної зони із професійним святом - Днем рятівника!

 

Ваш професіоналізм, готовність запобігти й ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров'я і життя людей, надати необхідну допомогу, відпові­дальність і самовідданість викликають заслужену повагу й шану громадян України.

 

Рятуючи постраждалих та забезпечуючи їх нормальне життя, ви повертаєте людям оптимізм, надію і віру.

 

Нехай же ваш високий професіоналізм, відданість присязі, честі й дорученій справі, помножені на знання та досвід, і надалі спрямовуватимуться на достойне виконання відповідних завдань.

 

Зичимо всім сил, наснаги, плідної роботи та благополуччя! Міцного здоров'я вам і вашим родинам, достатку, успіхів у складній, сповненій труднощами та неспокоєм службі!

 

Керівництво головного обласного управління МНС України

та Роменського районного відділу ГУ МНС України

в Сумській області.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

41
41

Вхід на Ромни. інфоОголошення