Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини На благо рідного міста
На благо рідного міста
Вісті Роменщини
Четвер, 17 вересня 2009, 13:22      Ромни, Сумська область

Потрясіння в світовій економіці змусили багатьох спільно шукати вихід із непростої ситуації. Одним словом, підстави для наради 8 вересня міського голови із директорами підприємств основного кола закладалися під час відвідувань заводів і фабрик, коли  формувалися механізми існування в умовах кризи. При спілкуванні і в кабінетах керівників, і в цехах піднімалися не лише суто виробничі питання - як зберегти кадровий потенціал, при цьому не дати "впасти" підприємству, забезпечити вчасну виплату зарплати і відрахувань до бюджету - а йшлося про вирішення владою соціальних проблем, забезпечення благоустрою й життєдіяльності Ромен.

 

Павло Помаран проінформував про дії міськвиконкому, спрямовані на покращення стану справ у міському господарстві, наповнення місь­кого бюджету. Серед знакових проектів, що реалізуються в нинішньому році: добудова СЗОШ № 1, очистка Су­ли, ремонт мостового переходу на вул. Залізничній, від­новлення дорожнього полотна в центральній частині Ромен. Як зазначив очільник міста, ці та інші задуми вдалося реалізувати і завдяки підтримці та сприянню нашого земляка, голови облдерж­адміністрації Миколи Лаврика.

 

В свою чергу керівники ознайомили із ситуацією на очолюваних підприємствах, запевнивши, що заплановані на нинішній рік обсяги випуску й реалізації продукції будуть втілені в життя. Про це свідчать й узагальнені показники. Промислової продукції по місту в першому півріччі випущено на суму 132 млн. грн., за рік заплановано - на 286 млн. грн. Реалізовано продукції у першому півріччі на 165 млн. грн. при плані за рік 320 млн. грн.

Також не повинно відбуватися скорочень, надалі ста­більно виплачуватиметься зарплата. До речі, за 7 місяців середня зарплата по місту у сфері промисловості склала 1116 грн. Найбільша на заводі "Буддеталь" - 1657 грн., найменша - у ПП "Будрезерв" - 628 грн.

 

Враховуючи те, що під час зустрічей на підприємствах неодноразово йшлося про нагальну необхідність ремонту проїзної частини вулиць, тротуарів, зайшла мова про це й на нараді. Павло Помаран запропонував розв'язати дану проблему шляхом співфінансування: директори виділяють кошти для ямкового ремонту ділянок дороги поряд з підприємством. Перебування в місті сучасної спецтехніки дає змогу здешевити цей процес майже вдвічі, тож зробити можна чимало.

 

Підтримав та розширив ініціативу керівник ЗАТ "Роменська ГТФ" Олександр Лакиза, наголосивши, що в разі, коли депутати міської ради продемонструють реальну турботу про громаду й  першими долучаться до реалізації даного проекту, він виділить у кілька разів більше коштів, ніж необхідно для ямкового ремонту прилеглого до підприємства автошляху.

 

На завершення Павло Помаран запросив учасників наради взяти участь у святкуванні Дня міста 16 вересня та виставках-ярмарках промислової продукції місцевих підприємств.

 

Павло КЛЮЧНИК.

 

P.S. Чи приймуть народні обранці виклик керівника "гардинки" й тим самим продемонструють не на словах, а на ділі своє ставлення до рідного міста - покаже час.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юні майстри
Юні майстри

Вхід на Ромни. інфоОголошення