Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини З Днем визволення від німецько-фашистських загарбників, Роменщино!
З Днем визволення від німецько-фашистських загарбників, Роменщино!
Вісті Роменщини
Четвер, 17 вересня 2009, 13:48      Ромни, Сумська область

Зі святом, рідне місто!

Шановні роменці! 

Вітаємо всіх з Днем міста й висловлюємо щире захоплення нашим сивочолим і водночас вічно юним Роменом, що є окрасою і невід'ємною частиною України. Його тисячолітня історія славного, героїчного, часом трагічного минулого та непростого сьогодення закладають фундамент для прекрасного майбутнього.

 

Нині місто стоїть на шляху інтенсивного відродження і осучаснення віками напрацьованих звичаїв, традицій, надбань. Активно розвивається підприємництво, зокрема малий і середній бізнес. Все виразніше проявляється його виробничий потенціал.

 

Для Ромна перспективним є не лише розвиток виробництва, а й таких галузей, як туризм, нетрадиційні види бізнесу.

 

Небайдужість, активна громадянська позиція мешканців сприяють втіленню в життя різноманітних планів і задумів, спрямованих на розбудову рідного міста.

 

Цього дня минає шістдесят шість років  відтоді, як наш край звільнено від фашистських загарбників. Дорого заплатили за мирне життя для нащадків солдати 167-ї та 163-ї стрілецьких дивізій у боях за Ромни та села району. Багато з них віддали своє життя за майбутнє, у якому ми - вільний, незалежний народ, увінчаний славою пращурів. Вічна слава героям!

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, жителі міста і району! Сердечно вітаємо вас зі святом визволення. Нехай воно приносить віру й упевненість у власних силах, а приклади самовідданого служіння Батьків­щині й рідному народу героїв минулих років надихають молодь на добро й творчу працю в ім'я розквіту Роменщини і України.

 

Петро КРИВОГУЗ, 

голова райдержадміністрації.

Павло ПОМАРАН, 

міський голова.

Олексій БІЛОВОЛ, 

голова районної ради.

 

 

 

Вітаємо!

  

Вересень знову приніс улюблене свято роменців - День визволення! Ця хвилююча дата переповнює душі жителів особливим піднесенням і гордістю за рідне місто, дає нагоду освід­читися йому у щирій любові і подякувати за щастя жити, працювати і творити в ньому.

 

Наш древній і в той же час вічно юний Ромен над Сулою - окраса Сумщини. Здобутками, які так нелегко даються в наш непростий час, він завдячує перш за все своїм жителям - працелюбним і талановитим роменцям, зусиллями яких оновились і покрасивішали вулиці, двори, сквери. Ми вдячні попереднім поколінням городян, які залишили нам у спадок славну історію, природні пам'ятки, невичерпну духовну скарбницю, з якої черпаємо сили й снагу для творення.

 

Нехай наше місто буде вічно молодим, квітучим і красивим, а життя кожної сім’ї наповнено душевним теплом, ра­дістю і надією на краще!

 

Колектив ВАТ "Геотехніка".

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

57
57

Вхід на Ромни. інфоОголошення