Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Мільйон невиплаченої зарплати
Мільйон невиплаченої зарплати
Вісті Роменщини
Четвер, 24 вересня 2009, 08:25      Ромни, Сумська область

За даними моніторингу, станом на 1.09.2009 р. загальна заборгованість з ви­плати заробітної плати  по місту склала 1090 тис. грн.

 

Зокрема, своєчасно не виплачено заробітну плату працівникам економічно активних підприємств: Роменське ДБУ-29 (директор В.П. Любченко) - 462,1 тис. грн., Роменська НГРЕ (В.М. Бородуля) - 190,8 тис. грн., ВАТ "Роменський завод "Тракторозапчастина" (голова правління С.Є. Бережной) - 437,1 тис. грн.

 

Звертаємо увагу роботодавців, що затримка виплати заробітної плати є грубим порушенням законодавства. Статтею 43 Конституції України передбачено захист права на своєчасне отримання винагороди за працю. Керівники підприємств, установ та організацій, які порушують терміни виплати заробітної плати, притягуються до адмі­ністративної та кримінальної відповідальності.

 

Також доводимо до відома жителів міста, що при управлінні праці та соціального захисту населення міськвиконкому діє "гаряча" телефонна лінія із зазначеного питання. Ви можете звернутися тел. 5-16-94.

 

Анастасія ГОЛОВКО, 

головний спеціаліст відділу праці УПСЗН міськвиконкому.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфоОголошення