Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Бережуть скарби нації
Бережуть скарби нації
Вісті Роменщини
Середа, 07 жовтня 2009, 09:28      Ромни, Сумська область

30 вересня наша країна відзначає Всеукраїнський день бібліотек. Щиро вітаю всіх представників цієї чудової професії.

 

Сьогодні під керівництвом досвідченого директора міської централізованої бібліотечної системи Н.М. Рослової книгозбірні міста проводять цікаву й змістовну роботу, що вражає розмаїттям форм. Особливу цікавість викликають у відвідувачів творчі зустрічі з місцевими поетами, уроки духовності, літературні вітальні.

 

При бібліотечних закладах діють клуби за інтересами. Створено нове літературне об'єднання "Паростки" для молодих поетів. Чимала увага підростаючому поколінню, роботі з молодими родинами приділяється у бібліотеці сімейного читання (завідуюча філіалом К.Г. Щербань) та у філіалі № 1 центральної міської бібліотеки для дорослих (бібліотекар В.М. Палажченко).

 

Багатогранна і змістовна робота проводиться у дитячих бібліотеках міста, яку очолює О.В. Божко. Діти із задоволенням отримують книги, а ще з більшою радістю беруть участь у зустрічах з казкою, іграх, конкурсах, вікторинах. Варто відзначити хорошу роботу в цьому напрямку завідуючої філіалом № 1 центральної міської бібліотеки для дітей Н.М. Степаненко та бібліотекаря Н.В. Дзиги.

 

Сподіваємося, що в нашому місті знайдуться справжні цінителі культури і духовності - меценати, які допоможуть збагатити та оновити збід­ні­лий книжковий фонд, а також придбати оргтехніку.

 

Шановні бібліотечні пра­ців­ники, дозвольте привітати вас зі святом, побажати міц­ного здоров'я, терпіння, любові, злагоди в родинах та задоволення від вашої потрібної справи.

 

Хай щастить вам!

 

Тетяна БАЛЯБА, 

начальник відділу

культури міськвиконкому.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009