Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Хай подякують споживачі
Хай подякують споживачі
Вісті Роменщини
Середа, 07 жовтня 2009, 09:37      Ромни, Сумська область

Про підготовку галузей економіки області до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 років йшлося на колегії облдержадміністрації ще у квітні поточного року. Дана проблема обговорювалася на аналогічних зібраннях протягом літа.

 

І ось у четвер, 24 вересня підбили підсумки зробленого. Заслухано інформацію Володимира Шамрая, начальника управління житлово-комунального господарства ОДА. Він зазначив, що тривала кропітка і напружена робота з підготовки житлового фонду, тепло- та водомагістралей, котелень, відповідної техніки, заготівля протиковзного посипного матеріалу тощо. У кожному місті й районі діяли й діють спеціально створені штаби на чолі з першими керівниками.

 

- Одним словом, як колись говорили, зиму зустрічаємо у всеозброєнні, - закінчив свій виступ Володимир Михайлович.

 

Звичайно, він досить детально проаналізував плюси й мінуси у всіх галузях, служ­бах, містах і районах, адже був на трибуні майже 40 хвилин. Доповідач зосередив увагу і на недоліках, а це, в першу чергу, заборгованість по розрахунках та зарплаті.

 

Голова облдержадміні­страції Микола Лаврик дав коментарі, а також рекомендував терміни для усунення недоробок. Члени колегії погодилися.

В обговоренні доповіді першому було надано слово Геннадію Мінаєву, міському голові обласного центру, який теж назвав переконливі факти майже стовідсоткової готовності до зими.

 

Губернатор не втримався від репліки.

 

- Прослухавши доповідь Шамрая та вашу, Геннадію Михайловичу, мимоволі виникла думка подякувати за грандіозну роботу, виконану під час підготовки до зими. - Та, думаю, це завчасно. Хай оцінку поставлять споживачі наступної весни.

 

Яків БУЗИНА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Пам'ятники Кавалеридзе
Пам'ятники Кавалеридзе

Вхід на Ромни. інфоОголошення