Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Щедра на добро
Вісті Роменщини
Вівторок, 27 жовтня 2009, 09:21      Ромни, Сумська область

У цю чудову золотаву пору відзначила всій ювілей чарівна жінка, яка схожа на щедру і прекрасну осінь, - Ольга Михайлівна Коломієць. Любляча мама, ніжна бабуся - за душевними якостями і вчителька - за покликанням…

 

Перший дзвоник, перший клас, перші батьківські збори… Все це залишилося далеко позаду, коли зовсім юною переступила вона поріг сільської школи в ролі учительки. Майже 40 років присвятила Ольга Михайлівна педагогічній діяльності. Кожен день учительського життя - це як виступ на театральній сцені. Але тут не відрепетируєш свою роль, а виконувати її треба досконало, уміло, професійно. Навкруги глядачі, критики.

 

Діти любили свою учительку за доброту, лагідність, а ще - за справедливість. Вони із захопленням дивилися на неї, коли до рук брала баяна і красивим дзвінким голосом починала співати чи то дитячу пісеньку, чи "Пісню про рушник".

 

Декілька місць роботи довелося змінити Ользі Миколаївні, слідуючи за місцем роботи чоловіка. Та де б вона не працювала, всюди зустрічали, а особливо проводжали її з любов'ю і шаною. Останні роки своєї долі пов'язала із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 5 м. Ромни. Три випуски малят відправила у добру путь. Про те, що це був Учитель з Великої букви, свідчать численні грамоти та нагороди. Ольга Михайлівна - відмінник освіти, має звання старшого учителя. Нині адміністрація школи частенько запрошує О.М. Коломієць виручити у скрутну хвилину (підмінити колег, що їдуть у відрядження, перебувають на курсах чи лікарняному).

 

Жвава, емоційна, енергійна вона завжди знайде слова підтримки для молодших колег, вислухає болі і тривоги тих, з ким більш як 12 років ділила радощі і незгоди учительського життя.

 

У ювілейний день Ольгу Михайлівну вітали сини, які є її гордістю, невістки, онуки, свати, друзі. Ми, колеги ЗОШ № 5, приєднуємося до всіх вітань і бажаємо цій надзвичайно сильній духом, красивій душею жінці сімейного затишку і душевного спокою. Нехай, шановна Ольго Михайлівно, Вас однаково радує пора всітанку і надвечір'я, нехай сонячно буде  у вашій оселі від усмішок дітей і онуків. Бажаємо, щоб рясним зорепадом до Ваших ніг стелилося здоров'я, благополуччя і достаток.

 

Валентина КАРНАУХ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Церква
Церква