Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Левенець - молодець
Левенець - молодець
Вісті Роменщини
Вівторок, 27 жовтня 2009, 09:48      Ромни, Сумська область

Володимир Іванович Левенець - людина доброї душі, порядний керівник, очолює локомотивне депо станції Ромни. Я вже неодноразово зустрічав на сторінках "Вістей Роменщини" добрі слова на його адресу і як колишнього депутата міської ради. Він, як кажуть, на своєму місці. Свого часу працював і я на залізниці. 52 роки складає мій трудовий стаж та один запис у трудовій книжці. Зараз - на заслуженому відпочинку, мешкаю на вулиці Піонерській.

 

Аж ось з настанням опалювального періоду виникла проблема. У системі трубопроводу виявилася повітряна "пробка". Запросив одних хлопців, інших, щоб допомогли усунути "гальмо". Вони подвигали плечима та й пішли собі. А старій людині вже холодно в помешканні сирої осі­н­­ньої пори.

- А ви до Левенця звер­ніться, ви ж залізничник, - порадили добрі люди.

 

Так і зробив. Володимир Іванович відразу відреагував. Прибув майстер виробничого цеху депо Олександр Григорович Царик. Він і випустив непотрібне повітря з трубопроводу. Зараз все працює відмінно. І в кімнаті, і на душі потеплішало. Я від щирого серця висловлюю вдячність В.І. Левенцю та О.Г. Царику за надану допомогу.

 

Іван ЛІСНИЙ, 

інвалід ІІ групи Великої Вітчизняної війни.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop10
konotop10

Вхід на Ромни. інфоОголошення