Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Глинська ідилія навчання
Глинська ідилія навчання
Вісті Роменщини
Вівторок, 27 жовтня 2009, 09:54      Ромни, Сумська область

Глинська школа живе і діє, навчає і виховує. Наша альма-матер - це 162 учні, 22 педагоги. Шанують у колективі досвід вчителів В.І. Кравченко, Т.М. Жовтобрюх, М.Ф. Приймак. Кожен педагог - майстер своєї справи, а усі разом - одна дружна сім`я.

 

Відвідавши храм науки, прилеглу територію, одразу помічаєш господарську руку. І в цьому величезна заслуга всього трудового колективу школи на чолі з вимогливим, працелюбним, надійним керівником Ю.В. Василенком. Серед безлічі турбот директора покращення матеріально-технічної бази школи - найголовніша. Завдяки тісній співпраці з батьківським комітетом це питання успішно вирішується. Протягом дев'яти років заклад входив до числа найкращих у районі. Батьки допомагають і фізичною працею, і добровільними внесками. Велику допомогу надає відділ освіти райдержадміністрації. Завдяки його начальнику Л.П. Шкурат школа має два сучасних комп'­ютерних класи, придбано шкільний автобус, проведено капітальний ремонт їдальні, виділяються кошти й на поточні ремонти.

 

Протягом літа функціонували два оздоровчих пришкільні табори. Діяли трудові загони та виробничі бригади учнів, які до­глядали навчально-дослідні ділянки, клумби, пам'ятники.

 

Розпочався новий навчальний рік, і щебетлива дітвора знову зібралася на подвір'ї школи серед клумб яскравих осінніх квітів. І здається, що все найкраще зосередилося на території Глинського навчального закладу.

 

Галина ЧЕРКАСОВА, 

голова батьківського комітету.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Депо
Депо

Вхід на Ромни. інфоОголошення