Спорт
Вісті Роменщини
Четвер, 29 жовтня 2009, 15:02      Ромни, Сумська область

Ігри школярів

Змаганнями з легкоатлетичного кросу розпочалися ХVІІІ міські спортивні ігри школярів. У них взяли участь близько 80 учнів. Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів перемогу святкувала команда ЗОШ № 11, друге місце посіла команда ЗОШ № 4, третє - СЗОШ № 1.

Серед ЗОШ І-ІІ ступенів першою стала команда ЗОШ № 8, другою - школи-інтернату, третьою - ЗОШ № 6.

Ганна ВАСИЛЕЦЬ,

директор ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому.

Дзюдо

У Сумах відбувся чемпіонат  України з боротьби дзюдо серед юнаків до 23 років. Чемпіоном України у ваговій категорії 90 кг став випускник Роменської ДЮСШ Дмитро Бережний (тренер О.Г. Богуш).

Сьомий традиційний турнір  з дзюдо, присвячений пам'яті Володимира Окіпного, в м. Ромни відкрив міський голова П.І. Помаран.

Перше командне місце вибороли роменці, за ними - команди з Лохвиці, Недригайлова.

Бокс

Суми приймали гостей традиційного відкритого міського чемпіонату з боксу. Спортсменів привітали міський голова Сум Геннадій Мінаєв і срібний призер Римського чемпіонату світу з боксу Роман Капітоненко (суперважка вагова категорія).

Наше місто представляла команда спортклубу "Юність" Роменського коледжу СНАУ. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Дмитро Дробоног (коледж СНАУ), Владислав Батіжевський і Денис Рябчун (СЗОШ № 1). Вадим Тимошенко (коледж СНАУ) зайняв друге місце.

Готував команду до змагань тренер Б.С. Дмитренко.