Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Буде в Житному храм
Буде в Житному храм
Вісті Роменщини
Четвер, 29 жовтня 2009, 15:05      Ромни, Сумська область

У часи лихоліть, бід та нещасть, коли всі шляхи виходу зі складної ситуації були вичерпані, люди зверталися до Бога. Бо саме він - довготерпеливий та милостивий, завжди і всюди приходив на допомогу. А просити найнеобхіднішого у Всевишнього найкраще разом. Бо Ісус Христос сказав "… Де двоє чи троє в Ім'я моє зібрані, - там і я серед них". (М. 18.20)

 

Жителі с. Житне вирішили створити церковну громаду. У селі пустувало приміщення сільського клубу (за переказами, люди починали будувати церкву, а вже потім "совіти" звели культурну точку), місцева влада на прохання віруючих передала його під церкву.

 

Допоки документи про створення церковного приходу "варилися" в облдержадміністрації, приміщення клубу залишалося на замку, та жителі щонеділі збиралися на подвір'ї закладу. На підвіконні ставили ікону Святого Миколая, запалювали свічку і читали акафіст. Просили, щоб він допоміг у відродженні храму в селі. А на нинішнього Спаса настоятель храму Святого Стефана (с. Овлаші) Георгій провів службу, освятив воду. Віруючих зібралося, як і очікувалося, дуже багато. Прийшли люди із сусідніх сіл - Миколаївки, Погребів. Урочистість, блаженство, утаємниченість панували у всьому. Святково зодягнуті прихожани створили коло у декілька рядів, виставили корзинки з яблуками, грушами, квітами, баночками води. Поміж всіх цих дарів природи полум'яніють свічки.

 

Відрадно, що на відправі було багато молодих людей.

 

Під час служби біля майбутнього храму витала якась одухотвореність і пробуджувала в душах людей потяг до добра. Саме так прокладається місток від людського земного до Божественного небесного.

 

Микола ЛАВРИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Made in Ukraine
Made in Ukraine