Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Медпункт змінює адресу
Медпункт змінює адресу
Вісті Роменщини
П'ятниця, 06 листопада 2009, 10:14      Ромни, Сумська область

Ми вже поступово звикаємо, що заклади освіти, медицини закриваються. Або ж змінюють профіль. А у с. Ведмеже фельдшерський пункт із дідівської хати переїхав у чотирикімнатне просторе світле приміщення, де в минулому розміщувалася контора місцевого господарства "Маяк". Добудували веранду, замінили вікна, східці обладнали пандусами, виконали оздоблювальні роботи.

 

Працювали односельці від міськра­йонного центру зайнятості населення на громадських роботах. Великих старань та вміння доклали Сергій Семич, Віталій Цюпка, Світлана Савченко, Олександр Демченко, Віктор Савченко. Транспортні послуги безкоштовно надав підприємець Борис Миколайович Семич.

 

У медпункті встановлено електричне опалення, на його обладнання кошти виділила місцева влада. У новому приміщенні буде тепло, затишно і медпрацівникам, і пацієнтам.

 

Петро ПЕРЕШИВАЙЛО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення