Ромны. Romny. Ромни. інфо

Добра традиція
Вісті Роменщини
П'ятниця, 06 листопада 2009, 10:40      Ромни, Сумська область

В Україні стало доброю традицією щороку відзначати професійне свято тих, хто своєю щоденною працею створює систему соціального захисту людей у непростих умовах сьогодення.

 

Пенсійний фонд України в м. Ромни віді­грає значну роль у соціальному захисті населення, послідовно і наполегливо реалізує державну політику, спрямовану на поліпшення пенсійного забезпечення майже 14,5 тис. громадян міста. Працівники управління віддають себе служінню людям, приймаючи чужий біль, переживання, допомагають як словом, так і ділом.

 

Напружена праця нашої служби, доброта, чуйність та щедрість душі допомагають людям долати життєві труднощі, несуть величезний позитивний потенціал, заряд енергії, добра і милосердя.

 

Хочеться сказати теплі слова на адресу всіх працівників соціальної сфери, які своїми справами заслуговують на шану і повагу, та привітати з професійним святом.

 

Cлід відзначити сумлінну працю колективу відділу з призначення та виплати пенсій, який очолює заступник начальника управління Лариса Гречка, відділу надходження доходів (в.о. начальника Надія Пивовар). У нас практично жіночий підрозділ, а ось відділ персоніфікованого обліку під керівництвом Василя Сподіна також у числі кращих.

 

Бажаю всім міцного здоров'я, достатку в домі, процвітання, щастя та сімейної злагоди, впевненості у майбутньому, успіхів у всіх добрих справах, задоволення і радості від кожного прожитого дня.

 

Алла БІЛЕНКО, 

начальник управління Пенсійного фонду України в м. Ромни.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення