Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини «Українська платформа» – команда однодумців
«Українська платформа» – команда однодумців
Вісті Роменщини
П'ятниця, 06 листопада 2009, 10:56      Ромни, Сумська область

17 жовтня проведені установчі збори по створенню Роменської районної організації політичної партії "Українська платформа". Присутні на зборах п’ять членів партії та п’ять кандидатів-однодумців одноголосно прийняли це рішення. Головою Роменської районної організації обрано І.І. Щербака.

 

У своєму виступі він зазначив, що його та колег приваблює за­пропонована партією програма діяльності в сфері економіки, яка передбачає економічний лібералізм з мінімальним, раціонально обґрунтованим втручанням держави в сферу підприємництва. На жаль, сьогодні мале та середнє підприємництво не може ефективно розвиватись через  недосконалу систему регулювання економічних відносин та відсутність простої, зрозумілої та головне - стимулюючої підприємництво системи оподаткування. Існуючі нині політичні сили, що знаходяться при владі та об'єднують у своїх рядах олігархів, не можуть і не хочуть змінювати систему.

 

"Українська платформа" є командою однодумців, здатних вирішувати економічні та соціальні проблеми, що постають перед спільнотою та окремими громадянами.                      

 

Северин НАДОЛЬКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

076
076

Вхід на Ромни. інфо