Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
Вісті Роменщини
Понеділок, 16 листопада 2009, 09:03      Ромни, Сумська область

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

від 2.11.2009 р. № 206 м. Ромни

Про заходи щодо попередження в місті масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних інфекцій

 

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміні­страції", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про захист населення від інфекційних хвороб", на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2009 року № 1152 "Про запобігання поширенню грипу типу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 і гострих респіраторних захворювань серед населення", наказу МОН України від 30.10.2009 р. № 996 "Про тимчасове призупинення навчального процесу у навчальних закладах та установах освіти", відповідних наказів обласного управління освіти і науки, розпорядження голови Сум­ської обласної державної адміні­страції від 30.10.2009 р. № 604 "Про заходи щодо попередження в області масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних інфекцій", враховуючи епідемічну ситуацію в Терно­піль­ській, Львівській, Івано-Фран­ківській та інших областях України, з метою недопущення переходу захворюваності на грип в епідемію з високим рівнем інтенсивності, своєчасного реагування та здійснення комплексу про­філактичних, протиепідемічних і протиепізоотичних заходів:

 

1. Ввести в дію Комплексний план заходів щодо боротьби з грипом, іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями в м. Ромни,  в тому числі грипу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 та пташиного грипу, на епідемічний се­зон 2009-2010 років, затверджений рішенням міської комісії з питань ТЕБ і НС від 29.10.2009 року.

2. Запровадити посилений протиепідемічний режим у місцях масового перебування людей (вокзал ст. Ромни, автовокзал, ринок), дитячих  дошкільних за­кладах, загальноосвітніх школах, вищих навчальних закладах, на об'єктах торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування, в аптеках, перукарнях, філіях банків та на підприємствах, транспорті, в установах, організаціях, лікувально-профі­лактичних закладах усіх форм власності.

3. Заступнику міського голови з гуманітарних питань забезпечити цілодобову роботу міської надзвичайної протиепідемічної комісії та цілодобове чергування фахівців у лікувально-профілактичних закладах міста і спеці­алістів Роменської районної СЕС.

4. Начальнику відділу освіти, директору Роменської школи-інтернату, директорам вищих навчальних закладів міста:

4.1. Призупинити навчальний процес у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих і позашкільних навчальних закладах міста з 2 по 23 листопада 2009 року або до особливого розпорядження.

4.2. Забезпечити закриття дошкільних навчальних закладів міста з 2 листопада 2009 року на три тижні.

4.3. Забезпечити роботу Роменської школи-інтернату в карантинному режимі відповідно до розробленої Міністерством охорони здоров'я України (лист від 1.11.2009 року, вих. № 04.01.10-988) "Пам'ятки для запобігання розповсюдженню грипу в закритих дитячих установах".

4.4. На період карантину призупинити проведення культурно-розважальних та спортивних заходів, відмінити роботу гуртків.

4.5. Посилити контроль за організацією харчування дітей у школі-інтернаті, збільшити в щоденному раціоні кількість продуктів, що сприяють підвищенню імунітету, зокрема фруктів, овочів, проводити обов'язкову С-вітамінізацію готових страв.

5. Створити цілодобову "гарячу" телефонну лінію щодо ін­формування населення з пандемічного грипу А/Н1N1/ в ЦРЛ та районній СЕС: 2-27-06, 2-14-83, 3-26-63 та в робочий час: 2-25-37, 2-16-21.

6. Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності:

6.1. Забезпечити виконання Комплексного плану заходів що­до боротьби з грипом, іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями в м. Ромни,  в тому числі грипу А/Н1N1/Каліфорнія/04/09 та пташиного грипу, на епідемічний се­зон 2009-2010 років, затвердженого рішенням міської комісії з питань ТЕБ і НС від 29.10.2009 року.

6.2. Забезпечити обов'язкове введення масочного режиму.

6.3. Взяти під особистий контроль забезпечення температурного та протиепідемічного режиму в приміщеннях.

6.4. Створити достатній запас дезінфекційних засобів, забезпечити регулярне вологе прибирання та провітрювання приміщень.

6.5. Не допускати до роботи осіб з ознаками захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції.

6.6. Вишукати кошти для закупівлі протигрипозної вакцини та організувати щеплення проти грипу працівників.

6.7. Рекомендувати призупинити роботу розважальних за­кладів на період карантину.

7. Начальнику відділу з питань внутрішньої політики, планування та кадрового забезпечення у разі ускладнення епідемічної ситуації в місті запровадити "швидкий рядок" по телебаченню з метою оперативного інформування населення.

8. Головному лікарю Роменської ЦРЛ Гуньковій В.В.:

8.1. Ввести в дію карантин по грипу в лікувально-профілактичних закладах.

8.2. Забезпечити повну готовність госпітальної бази ЦРЛ для надання медичної допомоги хворим на грип.

8.3. Максимально забезпечити обслуговування хворих на ГРВІ вдома.

8.4. Забезпечити консультації з питань проведення щеплень проти грипу та організувати їх проведення на базі ЦРЛ.

9. Головному лікарю Роменської районної СЕС Бойку М.Г.:

9.1. Посилити держсанепідемнагляд на підконтрольних об'єктах з метою дотримання належного протиепідемічного режиму роботи.

9.2. Підготувати для населення пам'ятки про заходи щодо запобігання захворюванню на ГРВІ та проводити постійну роботу в ЗМІ щодо висвітлення питань профілактики грипу.

10. Виконавцям забезпечити інформування виконавчого комітету міської ради про виконання завдань, передбачених цим розпорядженням, до 12 листопада 2009 року.

11. Відділу з питань внутрішньої політики, планування та кадрового забезпечення забезпечити інформування населення через засоби масової інформації про епідемічну ситуацію в місті та здійснювані протиепідемічні заходи.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова

         П.І. ПОМАРАН.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop19
konotop19

Вхід на Ромни. інфо