Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Запрошуємо до євроклубу
Запрошуємо до євроклубу
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 листопада 2009, 11:04      Ромни, Сумська область

Студенти Роменського коледжу СНАУ відвідали семінар на тему "Інтеграція - європейський напрямок розвитку України", який пройшов у навчальному закладі. В роботі зібрання взяли участь начальники відділу стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва міськвиконкому Т.І. Головко, відділу у справах сім'ї, дітей та молоді - О.О. Кревсун.

 

Основне питання зустрічі - прискорення позитивних змін, які сприяють зближенню нашої країни з Європейським Союзом. Акцент робився на участі молоді у цьому процесі. Усне опитування та анкетування під час заходу дали підстави для висновку, що сучасна молодь зацікавлена в євроінтеграції України та прагне впливати на цей процес.

 

Саме тому на базі РК СНАУ планується створити Роменський євроклуб. Його члени поширюватимуть інформацію про Євросоюз, а також нові форми позанавчальної діяльності молоді, налагоджуватимуть спів­працю з іншими європейськими клубами України та за кордоном, тобто пізнаватимуть Європу, розпочавши з рідного краю.

 

Аліна МУРАЩЕНКО, 

викладач, організатор

з питань створення євроклубу, випускниця

"Української майстерні європейської інтеграції".

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка

Вхід на Ромни. інфоОголошення