Спорт
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 листопада 2009, 11:06      Ромни, Сумська область

Гімнастика

Понад сто юних спортсменів з багатьох міст України взяли участь у відкритій першості Хмельницької області зі спортивної гімнастики. На високому рівні виступили вихованці Роменської ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому.

За програмами майстра спорту України Марина Фуртат посіла друге місце (вільні вправи, бруси), кандидата в майстри спорту - Ліза Демченко здобула перше місце (опорний стрибок), Олена Ковтун - третє (опорний стрибок). За програмою другого розряду Тетяна Зінченко стала третьою в особистій першості і здобула друге місце у вільних вправах, Тетяна Слюсаренко виборола третє місце (опорний стрибок, колода), Ірина Каплун - п'яте (вільні вправи, бруси, опорний стрибок), Альона Золотко - шосте (колода, опорний стрибок).

Команду готували тренери Т.В. Момоток, О.Є. Слободяник.

Футбол

На обласних змаганнях з цього виду спорту, що пройшли в Конотопі, футбольна команда Ромен посіла друге місце.

Спортсменів готували тренери ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому О.О. Кармазін, О.В. Шепель.

Ганна ВАСИЛЕЦЬ,

директор ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому.

На призи Роменського заводу продтоварів

Команди з Сум, Бахмача, Конотопа, Шостки, Ромен, Лохвиці з'їхалися в Ромни на турнір з настільного тенісу на призи ТОВ "Роменський завод продтоварів". Головним суддею змагань став С.А. Усик.

Серед переможців змагань - роменка Дар'я Дмитренко. Лідерів нагородили грамотами відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому, цінними призами від Роменського заводу продтоварів (ген. директор О.І. Саєн­ко), а наймолодших учасників чекав солодкий стіл.

Ірина ГОНЧАРОВА,

головний спеціаліст відділу

з питань ФК і спорту

міськвиконкому.

Карате

У Роменській ЗОШ № 10 пройшов чемпіонат Роменщини з карате кіокушин, у якому взяло участь більше 70 спортсменів.

В абсолютній ваговій категорії перемогли Андрій Тріус і Максим Піскун. У своїх вагових категоріях першими стали Данило Данилюк, Ілля Гаврилко, Михайло Тріус, Артем Чикало, Едуард Гуменюк, Арсен Магамедов, Ірина Петрошак (СЗОШ № 1), Артем Подтекало, Ігор Павловський (СЗОШ № 2), Влад Карпенко (ЗОШ № 7), Денис Завгородній, Артем Трофименко, Євген Ступак, Роман Чигрін, Андрій Кутовий (с. Гудими), Ангеліна Мура (ЗОШ № 10), Юлія Василенко (школа-інтернат).

Відділення кіокушин-карате дякує директору ТОВ "Ромни-інвест" В. Коломійцю та директору ЗОШ № 10 Л. Пигар за допомогу в організації і проведенні заходу.

Володимир МЕЛЬНИК,

начальник відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому.

Біатлон

Дмитро Дука з с. Борозенка привіз срібло з відкритої першості Сум з біатлону. Вихованець районної ДЮСШ ім. П.І. Калнишевського показав другий результат під час масового старту на дистанції 4 км з трьома вогневими рубежами у віковій групі 1995-1996 р.н.

Команду біатлоністів Роменщини підготував тренер-викладач Ю.В. Татарінов.

Крос

Першість Роменської районної ДЮСШ ім. П.І. Калнишевського з легкоатлетичного кросу пройшла в урочищі Огнівщина у Ромнах.

Змагалися три вікові групи. Найбільше призових місць вибороли юні спортсмени з Перекопівки (тренер М.І. Леміш), Перехрестівки (В.І. Фенько), Пустовій­тівки (Р.І. Горбатко).

Також варто відзначити підготовку атлетів з Великих Бубнів (О.А. Кандиба), де нещодавно відкрилося від­ділення футболу і які здобули два призових місця.

Олександр КАСЬЯН.

Важкоатлетки попереду

У Кременчуці відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 1994 р.н. і молодших. Команду Роменської ра­йонної ДЮСШ ім. П.І. Калнишевського мали змогу представляти лише кілька спортсменів команди.

Олександра Міщенко (с. Гаї) у ваговій категорії до 40 кг виборола друге місце із сумою двоборства (поштовх і ривок) 70 кг. Вікторія Калуга (с. Герасимівка) - третє місце в поштовху штанги і четверте - за сумою двоборства (66 кг). Ці дівчата посіли восьме загальне місце серед 17 команд. Владислав Мохнюк у ваговій категорії 69 кг із сумою двоборства 172 кг посів сьоме місце.

Команду готували заслужений тренер України В.В. Голуб та О.В. Голуб.