Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Молода ідея бізнесу
Молода ідея бізнесу
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 листопада 2009, 11:30      Ромни, Сумська область

Для залучення молодих людей до підприємницької діяльності розпорядженням міського голови від 9.11.2009 р. № 215 оголошено проведення конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді м. Ромни "Молода ідея бізнесу".

 

Запрошуємо до участі всіх бажаючих віком від 14 до 35 років, хто може представити інноваційний, прибутковий та перспективний для нашого міста проект.

 

Прийом заяв та бізнес-планів здійснюється до 30 січня 2010 р. за адресою: м. Ромни,  б-р Шевченка, 2, виконавчий комітет, кабінет № 30, відділ стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва управління економіки.

 

Тел. 2-26-68.

 

З умовами конкурсу можна ознайомитись на офіційному сайті міста www.romny.osp-ua в розділі "Економіка міста", під­роз­діл "Підприємництво".

Детальнішу інформацію та консультації можна отримати у відділі стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва управління економіки.

 

Управління економіки міськвиконкому.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop60
konotop60

Вхід на Ромни. інфоОголошення