Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Відкритий турнір з боксу
Відкритий турнір з боксу
Вісті Роменщини
Середа, 25 листопада 2009, 08:53      Ромни, Сумська область

Міський голова П.І. Помаран взяв участь у від­критті першого від­критого турніру з боксу на призи ТОВ "Роменський завод продтоварів", який пройшов у спор­тивному комплексі ім. Володимира Окіпного.

 

У змаганнях взяли участь команди з Сум, Дружби, Ромен, Шостки, Путивля, Глухова, Трос­тянця, Конотопа, Полтави, Гадяча, Харкова, Чугуєва. Перше міс­це в загальнокомандному заліку поділили роменські та сумські боксери, друге посіла команда з Полтави, третє - з Шостки.

 

В особистому заліку переможцями та призерами стали Владислав Батіжевський (40 кг), Денис Рябчун (65 кг) - СЗОШ 1, Дмитро Дробоног (64 кг), Вадим Тимошенко, який також переміг у номінації "воля до перемоги" (64 кг) - Роменський коледж СНАУ та Дмитро Скиба (81 кг).

 

Переможці та призери турніру нагороджені медалями, кубками та цінними призами від генерального спонсора турніру - ТОВ "Роменський завод продтоварів" (генеральний директор О.І. Саєнко), а також грамотами відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому.

 

Ірина ГОНЧАРОВА, 

головний спеціаліст відділу

з питань ФК і спорту міськвиконкому.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення