Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Податки очима дітей
Податки очима дітей
Вісті Роменщини
П'ятниця, 27 листопада 2009, 08:54      Ромни, Сумська область

Протягом багатьох років у нашій державі проходить за­проваджений ДПА України Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Податки очима дітей". Його проведення сприяє вивченню та розумінню підростаючим поколінням ролі, значення і місця податків у житті країни, формуванню високої податкової культури, покращенню та реалізації дітьми творчих здібностей у прозі, поезії, галузях образотворчого й прикладного мистецтв.

 

Конкурс проводиться у три етапи. Перший на рівні податкових інспекцій триватиме з жовтня 2009 року по травень 2010 року. у Роменській МДПІ підбиття його під­сумків відбудеться у кінці квітня наступного року. Другий етап - у травні в обласній державній податковій адміністрації, третій - у третьому кварталі в Державній податковій адміністрації України.

 

Для підготовки робіт і подання їх на конкурс діти мають час до квітня 2010 року. Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати в Роменській МДПІ тел. 5-31-40.

 

Роменська МДПІ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Депутат
Депутат

Вхід на Ромни. інфоОголошення