Ромны. Romny. Ромни. інфо

Можна й поштою
Вісті Роменщини
П'ятниця, 27 листопада 2009, 09:19      Ромни, Сумська область

На виконання доручення Міністерства праці та соціальної політики України та для запобігання поширенню грипу і гострих респіраторних за­хворювань повідомляємо громадянам про можливість надсилати поштою заяви з усіма необхідними документами для призначення (перерахунку) пенсій, державної соціальної допомоги та субсидій. Днем звернення в даному випадку вважається день відправлення заяви.

 

Також є можливість відтермінування особистого звернення до органів соціального захисту та Пенсійного фонду з огляду на те, що:

 

пенсія за віком призначається з дня, що настає за днем досягнення пенсійного віку, пенсія по інвалідності призначається з дня встановлення інвалідності, якщо звернення відбулося не пізніше трьох місяців з дня досягнення особою пенсійного віку чи встановлення інвалідності;

пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається з дня, що настає за днем смерті годувальника, якщо звернення про призначення надійшло протягом 12 місяців з дня смерті.

 

Перерахунок призначеної пенсії провадиться в такі строки:

 

у разі виникнення права на підвищення пенсії - з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно і з першого числа наступного місяця - якщо після 15 числа;

при зміні групи інвалідності пенсія в новому розмірі ви­плачується з дня зміни групи;

зміна розміру пенсії у зв'язку з втратою годувальника або припинення її виплати членам сім'ї здійснюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому склалися обставини, що спричинили зміну розміру або припинення ви­плати пенсії.

 

Вікторія ТИМОШЕНКО, 

головний спеціаліст УПСЗН райдержадміністрації.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення