Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Найстарший вуз України
Найстарший вуз України
Вісті Роменщини
Вівторок, 08 грудня 2009, 08:20      Ромни, Сумська область

Цього року Кабінет Міні­стрів України надав Національному університету "Львівська політехніка" статус самоуправного дослідницького національного вузу. Це найстаріший технічний навчальний заклад нашої країни та всієї Східної Європи, заснований у 1844 році. Нині це 12 навчально-наукових інститутів, а також інститути дистанційного навчання, післядипломної освіти, освіти, культури та зв'язків з діаспорою, технічний і техні­ко-економічний коледжі, дві гімназії, 32 навчально-лабораторних корпуси, Народний дім "Просвіта".

 

У жовтні в університеті від­бувся семінар Парламентської асамблеї НАТО, організований в межах ініціативи Роуза-Рота (започаткованої у 1990 р.) у співпраці з Верховною Радою України. Це вже 72-га подібна зустріч близько 120 парламентарів з Канади, Чехії, Естонії, Франції, Італії, Латвії, Нідерландів, Польщі, Іспанії, Туреччини та інших країн парла­мент­ської інституції НАТО, покликаної координувати відносини Альянсу з країнами Центральної та Східної Європи.

 

Олексій ЖДАН.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

47
47

Вхід на Ромни. інфоОголошення