Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Скороченню штатної чисельності заступників міського голови - бути, підвищенню тарифів на ЖКП — не бути.
Скороченню штатної чисельності заступників міського голови - бути, підвищенню тарифів на ЖКП — не бути.
Тандем-пресс
Четвер, 14 лютого 2013, 22:07      Ромни, Сумська область
30.01.2013  відбулася тридцять четверта  сесія Роменської міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Микола Калашник. У засіданні взяли участь 36 депутатів із 46 обраних. На сесії був присутній народний депутат України Володимир Шульга.
До порядку денного, першої у цьому році та вирішальної для громади сесії, внесено 34 питання із різних галузей життєдіяльності міста.
Розглядаючи порядок денний, депутатами РМР було затверджено ряд Програм та розглянуто низку земельних питань.
Питання підвищення тарифів не набрало необхідної кількості голосів. Проблема, яка була поставлена перед створеними депутатськими комісіями була складною і важливою для населення міста. Депутатами дане питання було детально вивчено та проаналізовано, а зрештою і враховуючи думку громадськості, яких було безліч на громадських слуханнях 10 січня, тому вищевказане рішення депутатами не підтримано. А це означає, що встановленню нових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій — не бути.
Про скорочення штатної чисельності заступників міського голови, так звучало 33 (тридцять третє) питання сесії РМР. Заступник міського голови Жарий А.Г. перед початком розгляду цього питання залишив залу засідань, і заявив: “На розгляді цього питання не хочу перебувати з етичних міркувань. Я щодо своєї долі вирішився попередньо, і прошу розглянути мою заяву про відставку мене з посади заступника міського голови з 1 березня 2013 року. Цей місяць мені потрібен щоб завершити ряд термінових справ”. Подякувавши всім, хто підтримував його у важкі часи, покинув зал.
Міським головою було проаналізовано роботу кожного заступника. Адже, аналізувати є про що. За словами Миколи Кириловича, злагодженої та командної роботи за роки його керівництва він не побачив.
На сесії міської ради прийнято рішення про скорочення посад чотирьох заступників міського голови.
На наступній сесії міський голова має подати на затвердження кандидатури свого першого заступника, заступника та керуючої справами виконкому.    
Депутати побажали міському голові у подальшому набрати справжню команду.    


Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

35
35