Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Ромни мають талант!
Ромни мають талант!
Тандем-пресс
Четвер, 14 лютого 2013, 22:09      Ромни, Сумська область
Володимир ТітенкоКожен з нас чув з дитинства, що до чого-то є схильність, що щось робимо краще за інших. Щось дуже добре виходить. Став цим "чимось" займатися, розвивати. При цьому отримувати величезне задоволення. Це подобається! А якщо це ще й приносить успіх, славу і гроші - це наш шлях! Кажуть же, що не буває абсолютних нездар. Просто ці люди займаються не своєю справою.

Пам'ятаєте  Річарда Баха: "Кожному з нас при народженні дається брила мармуру та інструменти, щоб перетворити її на статую. Деякі так і тягають цю брилу з собою все життя, ні разу її не торкнувшись. Деякі досить швидко розбивають її на маленькі осколки. А деяким таки вдається створити з неї великий шедевр! "

Не можливо оминути і таку талановиту людину, як Володимир Тітенко. Який у квітні 2012 року став учасником “Україна має талант” і прославив наше рідне місто, своїм унікальним винаходом “Керамофон” або “Співуча цегла”. І ось зараз можна сказати, що брилою мармуру для роменця стала саме цегла, яку він як скульптор перетворив на шедевральним музичний  інструмент, якому немає аналогів в Україні.

Про участь у конкурсі залишилось багато приємних спогадів та мрій про нові звершення. Любляча сім'я, терпляча дружина — ось, що потрібно для натхнення.

Сьогодні, Володимир живе звичайним життям. Викладає у музичній школі, виховує двох синів. На запитання: “Чи пишаєтеся Ви своїм винаходом?”, - скромно посміхається.....

Любов до музики у Володимира з'явилася ще з дитинства. Наразі,  грає на багатьох музичних інструментах. “Немає значення який це музичний інструмент, головне є задача навчитися”, - говорить винахідник.

Володимир є музою для підприємства “Керамейя”. Так, перебуваючи на численних будівельних виставках, представляючи продукцію підприємства, має змогу показати, що цегла є “живою”, бо співає.

Так у листопаді минулого року Володимир перебував на виставці у Курській області, на п'ятирічному рубежі єврорегіону “Ярославна”, де ще раз демонстрував свій унікальний винахід, як дарунок на “керамофоні” виконував українську мелодію  губернатору Курської області.

На запрошення Сумського Держстандарту Тітенко Володимир брав участь у “100 кращих товарів України” у  м. Київ. Перебуваючи у складі делегації Володимиром був представлений музичний номер на славнозвісному “Керамофоні”, цим самим, ще раз доводячи Україні, що Сумщина сповнена винахідниками та талановитими людьми.

А в цьому році, Тітенку Володимиру вручена відзнака “Ромен-цвіт” у номінації “Рекламний проект року”, що стало для музиканта справжньою приємною несподіванкою.

Тож, хочеться побажати Володимиру - творчого натхнення, нових цілей, адже фініш — це новий старт!

 

 

 

Примітка: У 2007 році в Курську було підписано угоду про створення Єврорегіону "Ярославна", під егідою якого об'єдналися Курська і Сумська області.

 

Анна Марченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг