Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс 6 лютого — міжнародний день бармена
6 лютого — міжнародний день бармена
Тандем-пресс
Неділя, 17 лютого 2013, 22:09      Ромни, Сумська область
6 лютого — міжнародний день бармена6 лютого Україна, а з нею і весь світ, святкує міжнародний день барменів. Свято, що об’єднує людей різного віку, статі і життєвих позицій. Бармен – чудесна професія, і саме від їх таланту і мудрості залежить як ви зустрінете ранок наступного дня. Вони – творці шедевральних коктейлів і чудового настрою та ще й чудові психологи. Одне слово, ПРОФЕСІОНАЛИ! І вони заслуговують свята!
Професійне свято бармена отримало прив`язку до 6 лютого не випадково. У цей день католики шанують Святого Аманда - покровителя виноробів і рестораторів. 6 лютого поздоровлення приймають всі хто стоїть за барною стійкою і радує відвідувачів фірмовими напоями та ласкавим поглядом.
Україна приєдналася до свята в 2008 році, коли Міжнародний центр барменів «Planet Z» спільно з київським рок-клубом «Докер Паб» вирішили ввести таку традицію і в нашій країні. Пізніше ідею підхопили інші регіони, і тепер в професійний день барменів проходять масштабні акції, розраховані на визнання і гарний настрій.
Свій професійний день бармени мегаполісів відзначають з розмахом. Що не скажеш про наших скромних роменських барменів. Свій святковий день, вони як завжди провдять на работі, за барною стійкою. Про святкування навіть не мріють “усі в роботі”.
Хто ж такі бармени, які функції вони виконують та з якими проблемами іноді стикаються розповідали наші місцеві бармени: ресторану “Орхідея”, кафетерія “Кактус”, піцерії “Челентано”.
Професія цих людей не менш важка, ніж водіїв автобусів, вчителів і пожежників. Деколи бармени проводять на ногах майже цілу добу, крім цього вони відмінні психологи, і нерідко вгадують улюблений напій клієнта з першого погляду.
Щоб оволодіти професією, необхідно вчитися, для цього у піцерії “Челентано” відправляють працівників на курси до м. Львів для набуття певних навиків. “І тільки на практиці можна зрозуміти, наскільки ця професія відповідальна, цікава”, - говорять Олександр та Альона.
“У першу чергу, ця робота повинна подобатися. Бармен не повинен боятися бути публічною людиною. Він повинен не боятися показати себе, спілкуватися з гостями і при цьому бути відповідальним”, - говорить бармен Валентина, ресторан “Орхідея”.     
Незалежно від настрою бармена, кожного відвідувача він повинен зустрічати з посмішкою. Бо тільки посмішка  піднімає настрій відвідувача та авторитетність закладу.
“Немає єдиного секрету, який би дозволяв “відкрити” шлях до серця гостя. Все індивідуально”, - говорить Наталія, кафетерія “Кактус”.
Кожен із цих барменів є професіоналом своєї справи, вміння прийняти замовлення подати його відвідувачу - дано не кожному. Головна ціль - “щоб клієнт вийшов задоволеним”.
Чи виникали труднощі в роботі бармени посміхаються, буває всяке, але рідко. А це свідчить й про культуру роменців.
Тож поважати потрібно професію та роботу кожної людини. Бо за працею стоїть — людина, яка чекає на повагу та порозуміння.

Анна Демченко


 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

"Наші"