Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс На сміттєвому майданчику горіли ялинки
На сміттєвому майданчику горіли ялинки
Тандем-пресс
Неділя, 17 лютого 2013, 22:10      Ромни, Сумська область
На сміттєвому майданчику горіли ялинки6 лютого близько 23-00 до пожежної частини надійшло повідомлення про пожежу на вул. Коржівській (сміттєвий майданчик), про яке розповів мешканець будинку по вул. Коржівській.
При виїзді було з'ясовано, що горіло не сміття, горіли сосни, які ще два тижні тому обіцяло вивезти ТОВ “ПМК-Ресурс”. Для пожежників роботи й не було, але тліючу сосну гасити пришлось.
Ми вже згадували про ці ялинки на  сторінках нашої газети, й про можливість пожежі також. Нагадаю, що коли редакція газети звернулась до “ПМК-Ресурс” із роз'ясненням, чому після новорічних свят місто перетворилось на ялинкові завали була надана відповідь, що до кінця січня дане неподобство буде усунено.
Ранок 7 лютого, 8 година. Ялинки як лежали, так і лежать. Тільки у зв'язку з пожежою сосни розкидані не вздовж гаражів, а поперек. Два власники гаражів взагалі опинились у безвихідному становищі, бо ялинки загородили шлях до виїзду.
“Доки півень не клюне....” так можна охарактеризувати дану ситуацію. Численні скарги, пожежа нарешті зворухнула стан речей і після 12 години ялинки були вивезені.
Але зауважу, ялинки вивезені тільки з одного сміттєвого майданчика. Доля інших — невідома. Керівник “ПМК-Ресурс” скаржиться, що ледве віднайшли кошти та технічні можливості для одного сміттєвого майданчика, як бути далі - “береться за голову”.

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

33
33