Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс У Ромнах туризму немає
У Ромнах туризму немає
Тандем-пресс
Субота, 16 березня 2013, 06:28      Ромни, Сумська область
У залі засідань міської ради відбулося засідання  робочої групи з розвитку туризму в м. Ромни, яке провів заступник міського голови з гуманітарних питань Дудко В.Г.
Нагальністю зібрання даного засідання, як пояснила начальник відділу культури Баляба Т.І., стало - відсутність туризму в місті. Це неабияк хвилює як міську владу, так і населення вцілому. Останнє засідання робочої групи відбулось у 2010 році.
На нараді були присутні - керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, директор КЗ Сумської обласної ради “Державний історико – культурний заповідник  “Посулля”, завідуюча Роменським краєзнавчим музеєм, представники правоохоронних органів.
У ході наради обговорено та затверджено новий склад робочої групи, розроблено план заходів щодо розвитку туризму в м. Ромни на 2013 рік, які б наблизили туризм до нашого міста. А ці заходи полягають, в першу чергу, в створенні якісних умов для відпочинку (облаштування приміських зон короткочасного відпочинку на основних туристичних маршрутах); видання інформаційно-рекламних матеріалів із серії “Роменщина туристична”; підтримка та наповнення веб-сторінки “Роменщина туристична”.
Сприяння розвитку пізнавального туризму (розроблення та впровадження у навчальних закладах екскурсійних програм з обов'язковим відвідуванням  історичних центрів Сумщини тощо) та створення умов для відпочинку дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування є одним з пріоритетних напрямків розвитку туризму серед учнівської молоді.
Підвищення якості відпочинку (проведення різноманітних туристично-спортивних заходів, зльотів, олімпіад, чемпіонатів) та сприяння розвитку матеріальної бази туризму, а саме, облаштування реакреаційної зони зможе наблизити роменчан та гостей міста до історичного минулого Роменщини та комфортно відпочивати.
Начальнику відділу культури Балябі Тетяні Іванівні доручено підготувати проект розпорядження міського голови  “Про заходи щодо розвитку туризму в м. Ромни на  2013 рік”.

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

30
30