Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс На 60-річчя Володимира Мелешка прибули білоруські “Пєсняри”
На 60-річчя Володимира Мелешка прибули білоруські “Пєсняри”
Тандем-пресс
Неділя, 31 березня 2013, 20:45      Ромни, Сумська область
20 березня у Пустовійтівському сільському Будинку культури відбувся широкомасшатбний захід, присвячений 60-річчю від дня народження знаменитого земляка, співака, керівника народного аматорського вокального чоловічого ансамблю «Посульські козаки» Володимира Мелешка.
У підготовці та проведенні свята активну участь  взяли  працівники заповідника «Посулля», ІІ-й спеціальний регіональний центр швидкого реагування МНС України під керівництвом Валерія Лук'яненка, відділ культури Роменської райдержадміністрації та багато інших.
Привітати ювіляра прибули: голова Роменської районної державної адміністрації Сєрік В.П., голова Роменської районної ради Хоронько С.В., начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Кондратенко Т.М., сільський голова Пронь П.М., секретар сільської ради Шокота Г.Г.
Голова Роменської районної державної адміністрації Сєрік В.П. та голова Роменської районної ради Хоронько С.В. від імені районної державної адміністрації та районної ради привітали ювіляра зі святом. “Ви своє життя пов’язали з культурно - мистецьким життям, популяризацією української народної пісні. Хай завжди Вас хвилює і заворожує краса музики, яку Ви знаєте, відчуваєте і любите”- зазначено у вітальній адресі. Також голова Роменської районної державної адміністрації Сєрік В.П. та голова Роменської районної ради Хоронько С.В. побажали Володимиру Григоровичу міцного здоров’я, особистого та родинного щастя, злагоди, здійснення усіх сподівань, втілення всіх творчих задумів і мрій.
Начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Кондратенко Т.М. за дорученням управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації вручила Володимиру Григоровичу Почесну грамоту управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації «За вагомий внесок у відродження національної культури, збереження і примноження духовних надбань та з нагоди 60 – річчя від дня народження».
Також привітати іменинника прибули колеги співака: Олександр Надточій, Любов Усова, Михайло Богданов, Паріма Максименко, Володимир Тітенко, Василь Манько, Олександр Іващенко, колеги з І-обласної психіатричної лікарні, колеги з вищого професійного технічного училища, колектив автоколони.
На початку свята запрошені та гості мали змогу відвідали музей Петра Калнишевського та поринути у історичне минуле. Чарівні переливи голосу відомого земляка, який виступав із сольними номерами на сцені, переплітались з поздоровленнями  друзів і знайомих односельчан іменинника. Концерт продовжили виступи знаменитого  білоруського гурту «Пєсняри», який запросив на день народження син ювіляра - Роман Володимирович Мелешко. Потрапити на виступ гурту було не так просто, адже зал Будинку культури був вщент заповнений, та побачити білоруських співаків все таки вдалось, майже півтисячі роменцям.
Свято завершилось різнобарвним феєрверком. Учасники свята неодноразово висловлювали думку, що 60-річчя  знаменитого  співака і отамана  Пустовійтівського козацького товариства  Володимира Мелешка  пройшло на високому рівні.


Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

034
034