Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс У Ромнах стартує всеукраїнська акція “За чисте довкілля”
У Ромнах стартує всеукраїнська акція “За чисте довкілля”
Тандем-пресс
Четвер, 11 квітня 2013, 21:22      Ромни, Сумська область
З ініціативи Уряду та згідно розпорядження міського голови, щорічно у квітні-травні проводиться всеукраїнська акція «За чисте довкілля» та День благоустрою населених пунктів. 
Як зазначено у розпорядженні очільника міста Миколи Калашника, «з метою забезпечення належної санітарної чистоти і порядку в місті» 4, 11, 18, 25 квітня та 7 травня оголошено днями Весняної толоки по приведенню території міста, підприємств, організацій в належний санітарний стан. Також до травневих свят будуть приведені до ладу кладовища, братські могили  та місця почесних поховань.
У рамках акції ліквідовуватимуться несанкціоновані сміттєзвалища, а їх у нашому місті аж 34, прибиратимуться прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики тощо. Традиційно висаджуватимуться саджанці дерев і чагарників та очищуватимуться від сміття береги водойм.
А 20 квітня відбудеться загальноміський суботник до «Дня довкілля» з залученням підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, учнівської, студентської молоді та громадян.
Тож, зробимо наше рідне місто чистим! Приєднуйся!

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009