Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Молодих слідчих прокуратури Сумщини навчали, як проводити огляд місця злочину
Молодих слідчих прокуратури Сумщини навчали, як проводити огляд місця злочину
Тандем-пресс
Вівторок, 23 квітня 2013, 20:19      Ромни, Сумська область
 учбово-методичний семінар для слідчих прокуратури19 квітня на базі Роменської міжрайонної прокуратури проведено учбово-методичний семінар для слідчих прокуратури Сумської області. Близько 60-ти молодих спеціалістів приймали участь у даному заході.     
Наразі в органах прокуратури Сумщини працює близько 300 працівників, із них 95 — молоді спеціалісти, 57 — це стажисти. З метою навчання молодих слідчих, відповідно до наказу Генерального прокурора дієвим є саме проведення таких семінарів, - підкреслив прокурор-криміналіст відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Сумської області Свояков Юрій Миколайович
Семінар поділявся на дві частини — теоретичну та практичну. У ході теоретичних занять було обговорено методику та тактику огляду місця події у справах, підслідних слідчим органів прокуратури, а також використання науково-технічних засобів для фіксації його результатів та вилучення речових доказів.
Під час практичної частини, яка проходила на території Роменської центральної районної лікарні, слідчі в складі декількох груп на імітованому місці злочину, за участю експертів проводили  огляд місця події відповідно до запропонованих навчальних фабул. Так, на початку січня 2013 року кожному молодому слідчому була задана тема: “Огляд місця злочину”, де кожен слідчий протягом декількох місяців ретельно готувався.
У роботі семінару також взяли участь експерти Роменського міжрайонного відділення судово-медичної експертизи, науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при МВ УМВС України у Сумській області, інші.
Кожним слідчим за результатами огляду місця події складено протокол з визначенням об’єктів, що підлягали вилученню та експертизі, які необхідно призначити із переліком питань для дослідження експертами.
Після закінчення учбово-методичного семінару керівник групи проаналізує складені протоколи та підведе підсумки практичної частини семінару.
“Мета оцінювання не вказати на недосвідченість, а головне — навчити правильно діяти.     Перш за все, чим щось вимагати — необхідно навчити”, - говорить Юрій Миколайович.
Такі навчання для молодих слідчих прокуратури проводяться один раз у два місяці.

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

48
48