Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Роменські танцюристи побували на міжнародному фестивалі танцю «Megapolis» у Харкові
Роменські танцюристи побували на міжнародному фестивалі танцю «Megapolis» у Харкові
Тандем-пресс
Вівторок, 23 квітня 2013, 20:20      Ромни, Сумська область
фестиваль танцю «MegapolisНа початку квітня відбувся міжнародний фестиваль танцю «Megapolis» у м. Харкові. За 2 дні фестивалю свої танцювальні можливості показали більш 3000 учасників з України, Росії та Молдови.
Міжнародний фестиваль танцю "Megapolis" проводиться організатором фестивалю ART-Bomb - Фесюніной Мариною і є одним з наймасштабніших і видовищних подій у танцювальному світі. Фестиваль проводиться по всіх танцювальних напрямкам і збирає на своєму майданчику більше 3500 тисячі танцюристів. Традиційно «Megapolis» проводиться 2 рази на рік.
Основною метою  фестивалю є: комплексне розкриття творчого потенціалу учасників, створення продуктивного діалогу між культурою в її традиційному розумінні, що розвиваються молодіжними культурами.     
В якості спеціальних гостей та членів журі міжнародного фестивалю «Megapolis» запрошені Іван Дроздов (Donny D) - хореограф-постановник, фіналіст танцювального телепроекту «Танцюють Всі», професіонал у стилі Хіп-Хоп і ліричний Хіп-Хоп, переможець міжнародних фестивалів і конкурсів в Росії і Україні і Заслужена артистка Росії, солістка балету інтернаціонального балетного театру IBT, діюча солістка Харківського Академічного Театру Опери та Балету.
У рамках міжнародного фестивалю танцю «Megapolis» брали  участь в якості тренерів, спеціальних гостей, суддів такі танцюристи, як: Ілона Гвоздьова (фіналістка телепроекту «Танцюють Всі-2»), Олександр Останін (віце-чемпіон світу зі степу і переможець телепроекту «Танцюють Всі-1»), Вадим Лященко (хореограф-постановник, учасник телепроектів «Танцюють Всі-1», «Майданс-2012»), Олена Пуль (переможниця телепроекту «Танці з зірками», фіналістка «Танцюють Всі-3»), Катерина Бухтіярова (суперфіналістки телепроекту Танцюють Всі-2), Христина Шишкарьова (хореограф-постановник телепроекту «Танцюють Всі», танцюрист шоу-балетів, балетмейстер, режисер, постановник кліпів), а також хореографи і режисери провідних танцеальних колективів України: Ігор Животченко (народна хореографія, «Буревісник»), Оксана Луценко (далій, - східна хореографія, студія східного танцю «далій денс»), Тамаз Єрьомін - естрадна хореографія, Сергій Гуменюк (Спортивний танець, СК «Рапід»), Андрій п'ятах (бальна хореографія, « Starlight »DS) Сергій Ланько (Лесик, сучасна хореографія, студія« Free move style »), Худаева Оксана (Сучасна естрадна хореографія, Театр танцю« Асорті »).У цьому фестивалі взяв участь зразковий ансамбль естрадного танцю "Містерія" (у якому танцюю я).
Наше славне місто представляли зразкові аматорські хореографічні колективи міського Будинку культури «Віват»та «Перлина» які вибороли декілька бронзових та срібну медалі.
"З фестивалю ми привезли бронзу  і дуже цьому раді, оскільки, це "Мегаполіс" - один із наймасштабніших фестивалів в Україні. Також ми побували на майстер класі (Хіп-хоп) від Івана Дроздова (DonnyD). А взагалі, танцювати-це круто! І все одно, який стиль ти танцюєш, яка в тебе манера виконання ...Головне, що б тобі подобалося і тоді будь-які перешкоди зникнуть", - говорять дівчата  колективу “Перлина”.
Варто відзначити, що виступ колективу відрізнявся емоційністю, хореографічною досконалістю і позитивним настроєм дітей. Керівником колективу «Перлина» є хореограф міського Будинку культури Рубанік Катерина, “Віват” - Катерина Лук'яненко.
Хотілось би зазначити, що без фінансової підтримки батьків учасників та відділу культури, начальник Баляба Т.І. - діти не мали б можливості приймати участь у феситвалі, - підкреслила  Катерина Рубанік.
Тож, вітаємо наших переможців і бажаємо їм подальших успіхів та натхнення!

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

26
26