Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Погляд «Єврогості»
«Єврогості»
Погляд
П'ятниця, 20 травня 2011, 10:04      Ромни, Сумська область

Реконструкція у парку та поблизу нього йде повним ходомЦього вівторка пройшла апаратна нарада, на якій в черговий раз зайшла мова про приїзд європейської делегації, котра перевірятиме використання містом подарованої від Євросоюзу техніки ТАСІС для покращення роботи комунальної інфраструктури.

Саме через візит нашим керівникам тепер доводиться в авральному порядку приводити використання техніки до досконалого стану. Як відомо, якщо європейці не будуть задоволені тим, як Ромни користуються подарованим обладнанням, вони його заберуть. А цього наше керівництво допустити не може. Добре, що хоч завдяки приїзду іноземців експлуатування техніки стане більш оптимальним.

Є і ще один плюс жителям міста. Як і завжди перед приїздом високих гостей почали у пришвидшеному темпі ремонтувати дороги, поновлювати на ній розмітку і навіть у парку прокладають нові стежки. Також біля улюбленого місця відпочинку молоді – парапети поблизу «Оазису» -  ведеться заміна потрісканої цегли. От тільки знову центру міста «щастить» більше за околиці. Виникає питання – як гостей будуть завозити до центру міста? Адже на всіх під’їзних дорогах асфальт прийшов у плачевний стан і те, що про них скажуть іноземці, навряд чи наважаться перекласти на українську мову.

 

Іванна Соловей

 

Фото 

Реконструкція у парку та поблизу нього йде повним ходом

 

Погода. Ромни

Календар