Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Погляд Що було, що буде, чим серце заспокоїться
Що було, що буде, чим серце заспокоїться
Погляд
Понеділок, 30 травня 2011, 10:18      Ромни, Сумська область

Члени виконкому під час чергового засідання виконавчого комітету говорили про підготовку міста до зими та опалювального періоду. Виявилося, не все у цій сфері безхмарно.

 

Тепло було, тепло буде

Начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга зізнався, що проблеми із ремонтом м’яких покрівель на будинках залишаються. Якщо зробити невеликий екскурс в минуле, то незадовільний стан дахів на більшості багатоповерхівок є дуже давньою проблемою і немає сподівань на позитивні зрушення найближчим часом. Також із року в рік переходять питання про будівництво станції знезалізнення води та капітальний ремонт ліфтів. Стосовно останнього, то у цьому році можемо отримати 11 ліфтів після капремонту, зазначив пан Кочерга.

Щодо попередньої зими, Михайло Григорович розказав, що вона пройшла задовільно, а якщо  були невеликі проблеми, їх вирішували доволі швидко і вони не носили для міста глобального характеру. Всі котельні працювали у нормальному режимі, а в медичних закладах та дитсадках тепло почало надходити ще до 15 жовтня. Серед суттєвих перепон для функціонування комунальної сфери пан Кочерга виокремив відсутність коштів та те, що деякі тарифи не в змозі покрити всі витрати.

Міський голова Микола Калашник звернув увагу, що у багатьох домівках було холодно через те, що тепло не могло туди дійти через забиті й старі труби. Тому він попросив звернути на це питання більше уваги. Як відомо нашій газеті із бесіди із заступником міського голови Андрієм Жарим, влітку планують провести промивку систем теплопостачання, тож хочеться вірити, що наступна зима буде теплішою і передбачатиме плату за тепло при наявності тепла в оселі.

 

Про освіту

Також на засіданні виконкому йшлося про підготовку до наступного навчального 2011-2012 року. Серед планів на літо – облаштування спортзалу у школі №9, туалету в ЗОШ №11 та заміна теплового котла у дитячому садку №6, де взимку старий котел не міг забезпечити садочок теплом у достатньому обсязі.

 

Іванна Соловей

 

Погода. Ромни

Календар