Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Села району
Населенні пункти Роменського району
Довідники
Вівторок, 23 вересня 2008, 13:40      Ромни, Сумська область
НазваВходження Населення
Авраменкове Рогинська сільська рада 148
Анастасівка Анастасівська сільська рада 818
Андріївка Андріївська сільська рада 484
Андріяшівка Андріяшівська сільська рада 2089
Артюхівка Артюхівська сільська рада 489
Басівка Басівська сільська рада 394
Бацмани Малобубнівська сільська рада 567
Бессарабка Басівська сільська рада 155
Біловод Біловодська сільська рада 1011
Біловодське Бобрицька сільська рада 59
Бобрик Бобрицька сільська рада 1893
Бойкове Перехрестівська сільська рада 3
Борозенка Плавинищенська сільська рада 321
Братське Василівська сільська рада 45
Бурбине Перекопівська сільська рада 30
Василівка Василівська сільська рада 623
Ведмеже Рогинська сільська рада 603
Велика Бутівка Басівська сільська рада 104
Велике Зарудянська сільська рада 42
Великі Бубни Великобубнівська сільська рада 1328
Великі Будки Басівська сільська рада 162
Веселий Степ Біловодська сільська рада 2
Вовківці Пустовійтівська сільська рада 493
Володимирівка Дібрівська сільська рада 179
Волошнівка Волошнівська сільська рада 728
Вощилиха Басівська сільська рада 226
В'юнне Ріпчанська сільська рада 127
Гаї Басівська сільська рада 572
Галенкове Погожокриницька сільська рада 73
Галка Галківська сільська рада 525
Герасимівка Пустовійтівська сільська рада 1219
Глинськ Глинська сільська рада 1654
Голінка Новогребельська сільська рада 443
Горове Миколаївська сільська рада 145
Гришине Гришинська сільська рада 653
Губське Перекопівська сільська рада 49
Гудими Андріяшівська сільська рада 678
Дзеркалька Дібрівська сільська рада 347
Діброва Дібрівська сільська рада 391
Довгополівка Довгополівська сільська рада 293
Дубина Хоминцівська сільська рада 86
Житне Миколаївська сільська рада 638
Загребелля Плавинищенська сільська рада 125
Заїзд Великобубнівська сільська рада 144
Заклимок Хмелівська сільська рада 208
Закубанка Анастасівська сільська рада 17
Залатиха Новогребельська сільська рада 78
Залуцьке Басівська сільська рада 12
Заріччя Басівська сільська рада 11
Заруддя Зарудянська сільська рада 429
Заруднівка Глинська сільська рада
Зеленівщина Коржівська сільська рада 50
Зінове Пустовійтівська сільська рада 31
Зюзюки Перехрестівська сільська рада 22
Калинівка Миколаївська сільська рада 577
Касянове Хмелівська сільська рада 1
Кашпури Перехрестівська сільська рада 538
Коновали Сулимівська сільська рада 346
Кононенкове Плавинищенська сільська рада 27
Коржі Коржівська сільська рада 831
Королівщина Гришинська сільська рада 110
Косарівщина Дібрівська сільська рада 118
Кропивинці Довгополівська сільська рада 82
Кузьменкове Перехрестівська сільська рада 4
Левондівка Перехрестівська сільська рада 228
Левченки Довгополівська сільська рада 184
Лісківщина Артюхівська сільська рада 65
Локня Хоминцівська сільська рада 309
Лукашове Бобрицька сільська рада 17
Луценкове Андріяшівська сільська рада 3
Мале Зарудянська сільська рада 99
Малі Бубни Малобубнівська сільська рада 447
Малярівщина Перехрестівська сільська рада 69
Марківське Біловодська сільська рада 71
Матлахове Великобубнівська сільська рада 264
Мельники Андріяшівська сільська рада 127
Миколаївка Миколаївська сільська рада 604
Миколаївське Гришинська сільська рада 54
Мокіївка Ріпчанська сільська рада 388
Москалівка Біловодська сільська рада 178
Москівщина Довгополівська сільська рада
Ненадіївка Гришинська сільська рада 25
Нова Гребля Новогребельська сільська рада 415
Новицьке Андріяшівська сільська рада 4
Новокалинівка Бобрицька сільська рада 14
Новопетрівка Анастасівська сільська рада 248
Овлаші Довгополівська сільська рада 1137
Олексіївка Перехрестівська сільська рада 275
Перекопівка Перекопівська сільська рада 1530
Перехрестівка Перехрестівська сільська рада 1163
Піски Коржівська сільська рада 143
Плавинище Плавинищенська сільська рада 1139
Плужникове Галківська сільська рада 23
Погожа Криниця Погожокриницька сільська рада 526
Погреби Миколаївська сільська рада 104
Попівка Біловодська сільська рада 94
Попівщина Анастасівська сільська рада 353
Посад Великобубнівська сільська рада 401
Правдюки Пустовійтівська сільська рада 304
Пустовійтівка Пустовійтівська сільська рада 1252
Пшінчине Басівська сільська рада 70
Ріпки Ріпчанська сільська рада 496
Рогинці Рогинська сільська рада 1334
Розумакове Погожокриницька сільська рада 3
Савойське Перехрестівська сільська рада 10
Садове Коржівська сільська рада 17
Салогубівка Гришинська сільська рада 334
Саханське Анастасівська сільська рада 66
Світівщина Анастасівська сільська рада 32
Сененкове Плавинищенська сільська рада 142
Скрипалі Пустовійтівська сільська рада 29
Сміле Смілівська сільська рада 2166
Степурине Погожокриницька сільська рада 51
Сулими Сулимівська сільська рада 488
Сурмачівка Глинська сільська рада 53
Федотове Дібрівська сільська рада 6
Хмелів Хмелівська сільська рада 1540
Холодник Андріївська сільська рада 98
Хоминці Хоминцівська сільська рада 531
Хрещатик Дібрівська сільська рада 230
Чеберяки Глинська сільська рада 248
Червоне Смілівська сільська рада 145
Червоногвардійське Зарудянська сільська рада 1
Чижикове Гришинська сільська рада 62
Чисте Василівська сільська рада 76
Шилівське Пустовійтівська сільська рада 3
Шумське Артюхівська сільська рада 29
Якимовичі Анастасівська сільська рада 19
Яковенкове Погожокриницька сільська рада 27
Ярмолинці Коржівська сільська рада 436
Ярошівка Ярошівська сільська рада 595
 

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння